2733
2739
عنوان

دلم برا زنداداشم خیلی میسوزه😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1533 بازدید | 67 پست
سرباز داشتن خیلی سخته انقد دلتنگی و نگرانی داره ک نگو☹️یدونه پسرم هست

میادش ... جای نرفته خدا همراهش هست

براخواهرم دعا کنیدتاابد کنار همسرش زندگی کنه و با خوبی ها و بدی های زندگی بسازن ..صلوات

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کی بشه تموم بشه اه ☹️

خدایا شکرت یکی دلش واسه زنداداش سوخت😂😂😂

قسمت بد داستان اینجاست که:                                 ما ن ازدواج رو خواستیم                                            ن جدایی رو💔:)
2728

حالشو میفهمم:)

تیکر هدف😇🌻                                                      قشنگِ بعد شب تیره🖤روشنیِ صبح🤍                     شروع :۱۷ آذر ۱۴۰۰ روز چهارشنبه ساعت ۲۰:۵۲:۱۲💜
2738

بابای من زمانی که سه تا بچه قدو نیم قد داشت  رفت سربازی 😔😔مامانم دوسال تنها موند 

برای رسیدن دخترم به آرزوهاش🌹. برای رسیدن من به آرامش🌹 برامون ازته قلبت ♥️یه صلوات هدیه ام کن که خیلی گرفتاریم😔🙏
کلا قانون تغییر کرده  قبلا تک پسرارو هم زیاد سخت نمیگرفتن الان میگن که همه دیگه یا یکی بچه دار ...

ای بابا چقد بد😥😥  خدا ب دلشون صیر بده.. چقد بده دلتنگی و دوری.. انشالله زود بگذره

من ترجیح میدم افسوس بخورم که چرا اون کار رو انجام دادم تا اینکه افسوس بخورم کاش اون کارو انجام میدادم!

اونایی که متاهل هستن که میوفتن شهر خودشون!!!

چرا برادر شما شهر مرزی رفته؟

💜💙زندگی من!سوسوی امید در من!روشنی من!من می توانم هرکاری انجام دهم!  بله هرکاری!فقط برای تو 👈🏻دخترم💙💚
این سربازی هم بدبختیه واس مردا نمیدونم دولت واقها چه مرگشه حالاانگار سربازی مهمه اییییییش

شمامان هرچی میشه میگین دولت دولت .عزیزم کشورای دیگه دخترا هم‌میرن سربازی .چرا انقدر از کاه کوه میسازین؟

کاربری سابقم ترکید😏شعارمن:نیست درمان مردم کج فهم را جز خاموشی .ماهی لب بسته خون در دل کند قلاب را 😊