2726
عنوان

دلم برا زنداداشم خیلی میسوزه😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1527 بازدید | 67 پست
ما ک همسایمون تازه ازدواج کرده تک پسرم نیس رفت پیگیری کرد افتاد شهر خودش.چندماهیه میره سربازی.بره پی ...

انقد دوندگی کردیم نشد 

گفتن چون اونجا منطقه مرزیه خدمتش زوتر تموم میشه ولی سه ماه حتما باید باشه به بعد خاست برگرده مشهد ولی دوماه اضافه ترو باید خدمت کنه

داداشمم گف منکه عادت کردم دیگه همین مرز میمونم تا زودتر تموم بشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه تک پسره نیرو انتظامی انقد تلاش کردیم بیاد شهر خودمون نذاشتن 

داداش منم آخرین بچه تو خونه بود سپاه خدمت میکرد افتاد پیرانشهر مامانم بیماری قلبی داره رفت نشست لشکر بهشون گفت یا بیاریدش اینجا من هیچکس و ندارم ببردم دکتر و اینا یا هر وقت اومد مرخصی دیگه نمیذارم بره 

اونقدر رفت و اومد که خدا خیرشون بده منتقلش کردن نزدیک خونمون صبح میرفت ظهر میومد

2728
داداش منم آخرین بچه تو خونه بود سپاه خدمت میکرد افتاد پیرانشهر مامانم بیماری قلبی داره رفت نشست لشکر ...

چقد عالی 

ما هم چندتا اشنا داشتیم زنگ زدیم کاری از پیش نبردن 

انقدم منطقشون زمستونا سختی داره تو بهار از سرما پوستش میسوخت الان ک الانه میگه گاهی بخاری روشن میکنیم

الان خراسان شمالیه یا گلستان؟ پرونده پزشکی نداره یا پدر مادرتون شرایط خاص ندارن ک بهونه بشه بیارینش ...

لب مرز ترکمنستانه ولی فک کنم داخل استان خراسان رضوی میشه چون تو ی روستایی لب مرزن ک از قوچانه راهش

شرایط خاص ک مامانم بیمار قلبیه ولی چون پدرم هستن قبول نمیکنن

انقد دوندگی کردیم نشد  گفتن چون اونجا منطقه مرزیه خدمتش زوتر تموم میشه ولی سه ماه حتما باید با ...

بنظرم اون دوماه ارزششو داره.حداقل انقدر حرص و جوش نمیخورین

💜💙زندگی من!سوسوی امید در من!روشنی من!من می توانم هرکاری انجام دهم!  بله هرکاری!فقط برای تو 👈🏻دخترم💙💚