2737
2739
عنوان

با شوهرم قهرم ولی براش

169 بازدید | 8 پست

غذا و میوه و عصرونه و اینا آماده میکنم ولی حرف نمیزنم.

نشونه بخشیدن که نیست نه؟ چون حرفهای بدی بهم زده تا معذرت خواهی نکنه نمی بخشمش..

نگید آماده نکن نمیتونم دست خودم نیست آرامش ندارم اونجوری

از نظر من نشونه منت کشیه... من قهر کنم غذاشم نمیدم

چرا بزایم پسری جامو بندازه پشت دری روم بکشه پالون خری عروسم بگه جادوگری   عوضش میزایم دختری جامو بندازه تو پنج دری روم بکشه لحاف زری دامادم بگه تاج سری.😁🤣👑👑

ن عزیزم خوب کاری میکنی و قطعا متوجه سرسنگینی و حرف نزدنت میشه

منم همیشه مث توام

فقط 21 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💓هی تویی ک داری اینو میخونی من از ته دلم دوسِت دارم و خوشحالم ک باهات تو یه زمان زندگی میکنم... فکرشو بکن ممکنه منو تو یه جای این دنیا جای پای همدیگه قدم برداشته باشیم.یا اتفاقی همو دیده باشیم.ب لباس هم یا صورت هم خیره شده باشیم .شاید والدینمون دوست بودن یا بچه هامون دوست بشن...میبینی چقد حس خوبیه اینکه کنار هم زندگی میکنیم؟ ما باهم جمعیت دنیا رو تشکیل دادیم.من عاشق زندگی و دنیا هستم... و همچنین عاشق تویی ک اینو میخونی...💜 لبخند از ته دلت آرزوی قلبیِ منه.💜..مراقب خوبیای دنیا باشیم باهم🥰

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

با شکمتون که قهر نیستی. پس چی بخوره بنده خدا. قهر باش ولی غذا بخورید. بعدا میره مادرش غذا میخوره دعواتون بزرگ تر میشه. البته خدا زبون داده که حرف بزنید

Cake_deser_khanegi_vanilla  ممنون میشم فالو و لایک کنید. اگه سوالی دارید تو پیجم در خدمتتون هستم. ❤️
2738