2137
2106

آقا میون کلامِتون! من رفتم اینجا و شاخ در آوردم! شما تا حالا اپ دخترونهای که بشه خرید، فروخت و گپ زد دیده بودین؟

2166

یه امشبو توروخدا همتون همتون وسط دعاهاتون یه دعای کوچولو هم واسه کنکوریا بکنین🙂

ببین؛هیچ کس قرار نیس از نبودت بمیره؛شاید یه ساعت دیرتر بخوابه.؟!./.هی تو!از اینکه امروز مورد توجه هستی خوشحال نباش؛تیتر اول روزنامه امروز کاغذ باطله فرداست./.وقتی بچه بودیم همیشه میگفتن از هیچکی نترس جز خدا.!الان فهمیدم چقدر حرفشون اشتباه بوده باید از همه ترسید جز خدا❤🖇

مشکلم اینه بخاطر یه آزمایش دکتر گفته شاید دخترت فلان مشکل رو داشته باشه باید آندوسکوپی بشه منم از ترس که + نباشه آندوسکوپی نکردم ولی ایمان به خدا دارم همیشه فقط از همه میخام دعا کنن بچه هام سالم باشن. توی تاپیک هام گفتم. دعا کن دو تای بچه هام سالم باشن فقط همین. از ته دل دعا کن منم برات حمد میخونم 🙏🙏🙏

2165

استقرار ندارم خونه ی پدر شوهرمم ،شوهرم یه جا دیگه کار میکنه دعا کنید انتقالش بدن شهرمون تا سر زندگیم بریم دلم آرامش داشته باشه خیلی محتاج دعام خیلییییییی 

خونه پدرشوهر خیلی بده😔

نامه ای از طرف خدا🌸🌸🌸بنده‌ی‌ من،طاقت بیار حتی اگه طناب طاقتت به باریک‌ترین قسمتش رسیده،من هستم غصه هیچی رو نخور درستش میکنم..........

برا منم بخون

که فرد مورد نظرم از ما ناراحت نباشه ب دل نگیره

یه وقتا بیرون از خودت دنبال یه چیزی می‌گردی. اما نمی‌دونی چی. یه اتفاق، یا یه نفر، یا یه چیز؛ یه چیز که باید، که قراره حالتو خوب کنه. یه حس انتظار عجیب داری تو هر لحظه. اصلا شایدم ندونی با اون اتفاقه قراره حالت خوب شه یا نه، اما میدونی که منتظر یه چیزی هستی.کاش زودتر پیداش شه، تموم شه این انتظار❤🍀     
2183

باردارم و نگران بچه م ،مشکلی نداره ها ،اما کلا منفی بافم ،علی الخصوص که بعد کلی دوا دکتر و بعدش طبیعی باردار شدم ،هنوز باورم نمیشه خدا بهم لطف کرده ،همه ش میترسم بگیره ازم و لیاقتشو نداشته باشم یا به قولی صلاحم نباشه ،دعا کن سالم و صالح به دنیا بیاد لطفا ،منم برای شما و عاقبت به خیریت دعا می کنم 

با احتیاط کامنت بزاریم🌸دل نشکنیم ،وقتی نظری نداری یا نمیدونی مشکل استارتر چطور حل میشه براش دعا کن ؛اما بدون فکر و الکی کامنت نزار ، اگر دیدین منم جایی بد راهنمایی کردم لطفا مودبانه بگین ،ممنونم 
2191