1874
2106

واااای خدای من دقیقا منم اینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

از شر کسی خلاص شم 

ممنونم استارتر برام دعا کن

🏴« السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللهِ الحُسِین، اَلسَّلامُ عَلَیْکَ وَ رَحْمَةُ اللهِ وَ بَرَکاتُهُ».یه سلام کوتاه به امام حسین علیه السلام هست که ثواب 20 حج رو داره چرا حج؟ چون حج یکی از جامع ترین عبادات در اسلام هستالتماس دعا
2149

عزیزم 32سالمه.ازدواجم جور نمیشه عاشق هرکی میشم یهو انگار خدا میخواد میره یکی دیگزو میگیره الانم یکی رو دوسدارم اونم دوسم داره ترو خدا دعا کن به این برسم انتظار سر اومدن تنهای و مجردیم پیرم کرد خیلی تنهام همه دخترای اطرافم همه شوهر کردن چندتا بچه دارن 

2050
ممنون عزیزم گلودرد سردرد گوش درد بعد همه چی اضافه شد بهش 

منم امروز یه کم سرفه و گلو درد دارم فردا میرم تست بدم

✋اَلسَّلامُ عَلَيْكَ يا اَبا عَبْدِاللهِ وَعَلَى الاَْرْواحِ الَّتي حَلَّتْ بِفِنائِكَ عَلَيْكَ مِنّي سَلامُ اللهِ اَبَداً ما بَقيتُ وَبَقِيَ اللَّيْلُ وَالنَّهارُ وَلا جَعَلَهُ اللهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّي لِزِيارَتِكُمْ ،✋اَلسَّلامُ عَلَى الْحُسَيْنِ✋وَعَلى عَلِيِّ بْنِ الْحُسَيْن✋ِ وَعَلى اَوْلادِ الْحُسَيْنِ✋وَعَلى اَصْحابِ الْحُسَيْن ِالهی زیارتش را دراین دنیا و شفاعتش را در آخرت نصیب مان بگردان💚
2143

ممنون پیشم‌منو هم‌مهمون کنی ، به خدا بگو هانی همینطور منتظر دعوتت هس ، یه نشونه بده بهش

اگه لطف کنیدو منو و ارزوهامو یه صلوات مهمون کنید ممنون میشم دوستای دوست داشتنی ! خدایا ، خدای خوب و مهربونم بخاطر این همه نعمتی که همیشه دراختیارم بوده و قدرشو ندونستم الان یباره میگم شکرت ! پیشاپیش ممنونم که منو به همه خواسته هام میرسونی و ارزوهام و بزودی خاطره  میکنی واسم ! 
2148