2737
2739

بچه ها طبق اخرین پریود یه هفته و طبق سونو nt ده روز مونده به زایمانم ولی الان هیچ دردی ندارم

مگه نباید درد ماه داشته باشم؟

دکترم میگه بچه خیلی بالاس

کلی هم پیاده روی کردم پله بالا پایین کردم ولی تغییری نکرد شکمم

شکمم بالاس 

چیکار کنم دیگه؟

پسر قشنگم خیلی خوش اومدی💕 . امیدوارم عشق اهل بیت(علیهم السلام) همیشه تو دلت باشه 😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

نه من به زور امپول دردام شروع شد اونم دو تا امپول فشار 🤣😂🤣😁😁😁

لوبیاپلوباسالادشیراز سابقم 😋😍 وزن شروع ۹۸/۷۰۰ وزن فعلی  ۸۱ وزن هدف ۷۵ ولی چه کنم ارادم کمه 🥴🥴😂🤣😁 لعنت به رژیم من دلم شیرینی میخواد 🤣😁😂😁
طبيعي ميخوايد زايمان كنيد؟

بله اگه خدا بخواد 

البته اصراری ندارم اگه نشه هم‌ خیلی مهم نیس 

ولی خب برام‌عحیبه این بی دردی

پسر قشنگم خیلی خوش اومدی💕 . امیدوارم عشق اهل بیت(علیهم السلام) همیشه تو دلت باشه 😍
2738
نه من به زور امپول دردام شروع شد اونم دو تا امپول فشار 🤣😂🤣😁😁😁

ای وای

خب راحت زایمان کردی؟ 

من‌مثلا میخواستم‌زایمان فیزیولوژیک باشم‌

کلی ورزشم‌میکنما

تحرک بالا خیلی دراز نکش توپ یوگا بگیر بپر بپر کن

خیلی تحرک دارم پاهام دیگه داغون شدن امشب از درد پا  نتونستم پیاده روی کنم

منم درد دارم ولی شکمم بالاست

تو منو انتخاب کردی❤                                                  انتخاب کردی که مامانت باشم ، خونه کوچیک و آرومم رو، دل تنها و مهربونم رو دیدی دلت خواست من همدمت باشم.پسر کوچولوی قشنگم💕                                                                 اگر نخونی و ندونی زود خام میشی     سرتو بالا نگه دار نکنه رام شی                                           دشمن جهل و جاهلم⚠️⛔️
2706