2737
2739
عنوان

خدا نصیب هیچکس همچین خواهری نکنه

| مشاهده متن کامل بحث + 6869 بازدید | 176 پست
یک دعوای ساده خواهری رو اینقدر بزرگش نکن بابا ... اره خواهرت یکم مقصره ک بجای تشکر اینارو بهت گفته ...

فکر میکنه وظیفمه اخه  

یه عمره رو صورت من خنده قاچاقع

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فقط وقتی شهر خودش هست خیلی کمک میکنه  وگرنه  کلا به نفعشه اینجا باشن

بله دوماد جماعت کلا به نفعشه زنش خونه مادرزن باشه

خوب من،هنر عشق در پیوند تفاوت هاست و معجزه اش نادیده گرفتن کمبودها... زندگی ست دیگر...همیشه که همه رنگهایش جور نیست،همه سازهایش کوک نیست، باید یادگرفت با هر سازش رقصید،حتی با ناکوک ترین ناکوکش...اصلا رنگ و رقص و ساز و کوکش را فراموش کن! حواست باشد به این روزهایی که دیگر برنمی گردد،به فرصت هایی که مثل باد می آیند و می روند و همیشگی نیستند؛به این سالها که به سرعت برق گذشتند،به جوانی که رفت، میانسالی که می رود،حواست باشد به کوتاهی زندگی !                                                                               زندگی به همین آسانی می گذرد... 
‌ای تو روحت🤣🤣

والا😂😂😂

خوب من،هنر عشق در پیوند تفاوت هاست و معجزه اش نادیده گرفتن کمبودها... زندگی ست دیگر...همیشه که همه رنگهایش جور نیست،همه سازهایش کوک نیست، باید یادگرفت با هر سازش رقصید،حتی با ناکوک ترین ناکوکش...اصلا رنگ و رقص و ساز و کوکش را فراموش کن! حواست باشد به این روزهایی که دیگر برنمی گردد،به فرصت هایی که مثل باد می آیند و می روند و همیشگی نیستند؛به این سالها که به سرعت برق گذشتند،به جوانی که رفت، میانسالی که می رود،حواست باشد به کوتاهی زندگی !                                                                               زندگی به همین آسانی می گذرد... 
2728
اشکال نداره تو ببخش به مامانت بگو کارای بچه هاشون رو دوش شما نذارن

مامانم که میگه اوکی خودش وقتی بیدار میشه میخواد یکم کمک کنه زورش میاد به من میگه

خواهر منم  اصلا خوب نیست

لااقل برای من😑😔

گاهی دوسِت دارم هایی که نثار دیگری می کنی،او‌ را می ترساند، از خودش، از هویتی که سال هاست برای خود ساخته، ناگهان عشقی را نثار او می کنی که از زمان نُطفه تا امروز حتی از مادر خود ندیده،مانند نابینایی که بعد از عمری چشمانش به روی نور شدیدی باز شود، چیزی را به او عرضه می کنی که برایش غریب است، شاید خودت ندانی اما، با هربار «دوستت دارم» هایت،خنجری به هویت سرد و‌ بزدل اش می کِشی، او‌ با خیانت ، با رفتن،تو را می کُشَد، تا کُشته نشود،احتمالاًبا کمی گذر عمر ‌متوجه خواهی شد، روزی که واژگان درست را نثار مخاطب اشتباه نکنی، یاد می گیری که بعضی واژه ها آدم‌ها را می ترساند،هرچند زیبا.✍️ 
2740

هرک طاووس خواهد،جور هندوستان کشد...

یخانواده رو پیر خودش کرده خب تا چهل روز کمک بس بود بلاخره ک باید عادت کنه، نهایتش یمدتو پرستار میگرفت

بعد،اون سه ماه از بچش دور بود،خوب تحمل داشته ها..

تو دنیایے کہ هرچے بخوایم میتونیم باشیم،مهربون باشیم و آرامش ب همدیگِ هدیه بدیم...     
مامانم که میگه اوکی خودش وقتی بیدار میشه میخواد یکم کمک کنه زورش میاد به من میگه

چرا نمیره سمت خانواده همسرش بالاخره ای دوقلوها نوه اونا هم هس 

ما گناه رو نمی بینیم مگر انکه زنی مرتکب آن شود ...!
اوهوم جدی نگیر بابا 😂😀 تهش اینه ک دیه کمکش نکن ... تگ گفت بچه رو بگیر ی لحظه بگو ن دیه تشکر بلد ن ...

اوه فرض کن بگم از عرض به درز شدم

چرا نمیره سمت خانواده همسرش بالاخره ای دوقلوها نوه اونا هم هس 

اونا کلا براشون مهم نیست مادر شوهرش تیکه می ندازه به جای کمک کردن 

2706