2752
2734
عنوان

خدا نصیب هیچکس همچین خواهری نکنه

| مشاهده متن کامل بحث + 6875 بازدید | 176 پست
مابرعکسیم یه چیزی بگیم اون مارو جر میده...ولی من هیچوقت باهاش تند نبودم باهم صمیمی هستیم

من قبلا اینجوری بودم الان انقدر خستم کردن فقط نگاه میکنم

یه عمره رو صورت من خنده قاچاقع

عزیزم نمیخام نا امیدت کنم ولی تا آخر همین جوریه .آخه خود منم زخم خوردم و الان ک خواهرم بچه هاش بزرگ شدنم مامانم طرفدار اونه اگه بگه ماست سیاهه مامانم چشم بسته قبول می‌کنه 😔😔😔

قدری شادی با خودت به خانه ببر...راه خانه ات را ک یاد گرفت....فردا،با پای خودش می آید....🌱
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم نمیخام نا امیدت کنم ولی تا آخر همین جوریه .آخه خود منم زخم خوردم و الان ک خواهرم بچه هاش بزرگ ...

وای دقیقا هر چی اون میگه قبول داره مامانم از بیرون میاد با هم دعوا کردیم بدون اینکه بپرسه با من دعوا میکنه 

وای دقیقا هر چی اون میگه قبول داره مامانم از بیرون میاد با هم دعوا کردیم بدون اینکه بپرسه با من دعوا ...

عزیزم خیلی باهاش در گیر نشو و جوابشو اصلا نده حداقل پیش مادرت بده نباش چون در هر صورت طرف اونه و یه چیز دیگه کارهای بچه هاشم زیاد انجام نده کمک بکن ولی ن خیلی

قدری شادی با خودت به خانه ببر...راه خانه ات را ک یاد گرفت....فردا،با پای خودش می آید....🌱
2731

اسی حق داره خسته شده ولی دلیل نمیشه ک توهین و بی احترامی کنه یا توقع داشته باشه. 

حرف مامانت کاملا درسته ولی دیگ خواهرت داره سواستفاده میکنه از حرف مامانت. 

بعدشم خانواده همسرش نیستن برای کمک؟ 

ز همه دست کشیدم که تو باشی همه ام...🙂                تو هم ک ریدی... 🙃
اسی حق داره خسته شده ولی دلیل نمیشه ک توهین و بی احترامی کنه یا توقع داشته باشه.  حرف مامانت ک ...

خونواده شوهرش اصلا کمک نمیکنن اصلا 

خواهرت اگه جای من بود ۳تا بچه کوچیک باهم بزرگ کردم چکار میکرد؟  دومی ۷ماهه بود سومی رو باردار ش ...

آفرین به اراده شما👌👏

خواهرت رو درک میکنم پسر منم یازده ماهشه ب زمین و زمان فحش میدم 

شوهرمو ب چشم جونور میبینم چپ و راست میرم نیشش میزنم راضی نیستم بیاد خونه

شدمـپوست و استخون اصلا استراحت ندارم بچه داری واقعا سخته مخصوصا منی ک از یکماهگی بچم تک و تنهام 

همه این رفتارام از خستگیه.....

درمن یک تیمارستان وجود دارد یک تیمارستان با هفتاد تختخواب هفتاد تختخواب با هفتاد دیوانه و سخت ترین کار دنیا را من میکنم  زمانی ک ازمن میپرسند خوبی؟ ومن باید یک تیمارستان هفتاد تختخوابی را ارام کنم و با متانت صادقانه ای بگویم بله امروز خیلی خوبم ....🤍دیدم ک برنداشت کسی نعشم از زمین..خود نعش خود به شانه گرفتم گریستم...🖤
خواهرت رو درک میکنم پسر منم یازده ماهشه ب زمین و زمان فحش میدم  شوهرمو ب چشم جونور میبینم چپ و ...

ولی اطرافیان گناهیی ندارن که سرشون خالی کنید  

ولی اطرافیان گناهیی ندارن که سرشون خالی کنید  

منک دست خودم نیست ..

اخه بریز و بپاش شوهرم بیشتر از پسرمه بیشتر از اون میسوزم 

و دعوا میکنم

درمن یک تیمارستان وجود دارد یک تیمارستان با هفتاد تختخواب هفتاد تختخواب با هفتاد دیوانه و سخت ترین کار دنیا را من میکنم  زمانی ک ازمن میپرسند خوبی؟ ومن باید یک تیمارستان هفتاد تختخوابی را ارام کنم و با متانت صادقانه ای بگویم بله امروز خیلی خوبم ....🤍دیدم ک برنداشت کسی نعشم از زمین..خود نعش خود به شانه گرفتم گریستم...🖤

خواهرشوهر.من دوقلو داره. از لحظه ای که بدنیا.اومدن تا الان که شیش سالشونه شنبه تا دوشنبه خونه مادرشوهرش از دوشنبه شب تا پنجشنبه شب خونه مادر خودش هستن. چون خواهرشوهرم کارمنده. جمعه هم خونه خودشون. اینهمه کمک داره تا بچه هاش بزرگ شدن

خواهرشوهر.من دوقلو داره. از لحظه ای که بدنیا.اومدن تا الان که شیش سالشونه شنبه تا دوشنبه خونه مادرشو ...

مسئولیت  زندگی هر کسی با خودشه اینجوری خیلی سخته

مسئولیت  زندگی هر کسی با خودشه اینجوری خیلی سخته

ببین عزیزم هر وقت بچه دار شدی خواهرت رو درک میکنیمال من یدونست دیوونه شدم بعضی وقتا خودزنی میکنم

اصلا استراحت ندارم امشب میخواستم زود بخوابم چشام داشت در میومد از بی خوابی یدفعه بلند شد جیغ زد گریه کرد فکر کن خوابت بیاد ولی بچه بگیری بغل دورتادور خونه بگردی تا اروم شه...