2737
2739
عنوان

چقدر بعد زایمان به حالت قبل برگشتین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1419 بازدید | 45 پست
بازم بستگی به بدن خود فرد داره  من استخون درد دارم که نمیدونم بعد زایمان خوب میشه یا نه

اره خوب ميشه اون استخون درد

چون ماه هشتم هستى و جنين داره جا باز ميكنه تا توى كانال زايمان قرار بگيره

من رگاى پشت پامو اينام گرفته

حالتاى مختلف كلاً ممكنه تجربه كنيد

به مرور بعد زايمان استخون ها به حالت سابق برميگردن كم كم

مكمل دكترتون ننوشتن؟ كلسيم و ...

يك ازمايش خون هم بايد بديد هفته هاى اينده انعقاد خون و ... مشخص ميكنه 

ماهرخ هستم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همه چیم نرماله خداروشکر

توى ازمايش خون كلى مشخص نميكنه عزيزم

تراكم استخوان بده

هم اينكه استخون درد كاملاً نرمال 

اگر طبيعى زايمان كنيد اون لحظه انگار...

سزارين هم مراقبت هاى بعدش خيلى مهمه 

ولى اصلاً نگران نباش بعد زايمان همه دردات تموم ميشن و بدنت روز به روز به حالت قبلش برميگرده فقط همون اولش ورزش رو مجدداً شروع نكنى 

چون شيردهى خودش كلى بدن ادم رو تحليل ميبره كلاً كلسيم بدن ميكشه 🥴🥴🥴

شكم بند هم نبندى ٤٠ روز به رحمت استراحت بده تا جمع بشه بعد ببند.

دكترتون كاملاً اينارو بهتون توضيح ميدن

ماهرخ هستم 
2731
۴۰  روز بعدش کامل خوب شدم  ....و مثل اسب کار کردم دوباره🐎

فقط همچنان خیلی سرپا وایسم جای آمپولی که  بی حسی نخاعی زدم درد می گیره که اون شاید تا همیشه باشه و طبیعیه بهش اهمیت نمیدم

2738
دقیقا سوال منم هست...الان من دوماه مونده تا زایمانم ولی حتی نمیتونم پاشم باید به در و دیوار و مبل و. ...

😂😂😂😂خیلی باحال گفتی منم مثل تو بودم شوهرمو تو خواب صدا میزدم ک بلندم کنه برم دستشویی

چه آزمایشی؟  من پاهام درد میکنه موقع نشستن و بلند شدن  همه چیم هم خوبه تو آزمایشا  ...

پادرد وتنگی نفس واینا بلافاصله بعداززایمان میرن ولی کمردرد تا چندماه باهام بود.

گل پسرم نمیدونی چه حالی دارم وقتی هرروز رو میریم جلوتر.نمیدونی چطوری روزا رو میشمارم.من و داداشی و بابایی خیلی دوست داریم ببینیمت.داداشی هرروز میاد شکمم رو بوس میکنه میگه برا داداشیم.😍خیلی دوستت داریم عزیزدل مامانی😘😘.امروز ۱۰تیر ۱۴۰۰ هست.عاشقتم گل پسرم.😍😘😘😍زایمان کردم.تیکر تولد یک سالگی گل پسرمه.😍😘
توى ازمايش خون كلى مشخص نميكنه عزيزم تراكم استخوان بده هم اينكه استخون درد كاملاً نرمال  اگر ...

تو کلاس بارداری من گفتن زود شکمبند ببند اتفاقا از دکترمم پرسیدم گفت بعد عمل فرداش خودم میبندم برات

چرا ؟

نمیدونم والا کلا پوکیدم قبلش هیچ مشکلی نداشتم حتی یه ذره عفونتم نداشتم هرگز

یه عده ام هستن وقتی استارتر میگه شوهرم روزی دوبار سرمو میزاری لب باغچه گوش تا گوش میبره و هرروز کتکم میزنه و محدودم  میکنه میگن اشکال نداره  شوهرت دوست داره به حرف نی نی سایتیا گوش نکن زندگیتو خراب نکن برو بغلش کن بزار از دلش دربیاد😐 جالبه فک میکنن هرکی تشویق به پذیرش ظلم بکنه میگن عاقلو بالغو زندگی نگه داره تا یکی میگه فلانی از حقت دفاع کن میگن به حرف این بچه های کم سنو سالو مجرد گوش نکن .از نظر من اینا چندش ترین تفکراتو دارن اما فک میکنن خییلی عاقلن
2706