2733
2739

سلام من میخوام همه دلیل های خودمو بگم که چرا نباید مردا توی نی نی سایت باشن

خب ما خانما توی این سایت میخوایم باهم راحت باشیم و چون همدیگه رو نمیشناسیم خصوصی ترین مسائلمون رو باهم درمیون میذاریم و درد و دل میکنیم 

به فرض اینکه دختری بیاد از مجردی بد بگه یا بگه کسی با من ازدواج نمیکنه، خب این دختر میخواد ما براش راه حل پیدا کنیم و آروم کنیم، وقتی پسری این تاپیک هارو ببینه با خودش میگه که من حتما خیلی با ارزشم که بدون من دخترا هیچ هستن و... 

لطفا آقایون سایت ناراحت نشید من فقط دلیل هامو گفتم... 

نظراتتون رو میخونم✨

نرود میخ آهنی در سنگ 

کارخوبه خدادرست کنه سلطان محمود خر کیه ..بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنی/برخاتم انبیا محمد صلوات💖💖💖💖💖 يا مَنْ اِذا تَضايَقَتِ اْلاُمُورُ فَتَحَ لَنا باباً لَمْ تَذْهَبْ اِلَيْهِ اْلاَوْهامُ، فَصَلِّ عَلي مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَافْتَحْ لِاُمُوريَ الْمُتَضايَقَةِ باباً لَمْ يُذْهَبْ اِلَيْهِ وَهْمٌ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ.

چون گاھی برخی ھا ایجاد مزاحمت میکنن

از معمولی ھا فرار کنید😁😈.                                                                                                                                    من یہ آدمی ھستم کہ اگر بہ خدام توھین کنی بیشتر دعات میکنم تا معجزہ رو ببینی آرہ عزیزم😉.                                                                                                         توی ھفت زندگی مال منی... 😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ترجیح میدم حرف نزنم ک‌ نگن ضد مردی و فلان

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

تو همون بودی ک میخواست معروف بشع؟؟

اینا نتیجه ی راهنمایی ها در جهتِ معروفیت و پربازدید شدنه؟؟؟ یا همین جوری؟😐😐😂😂

مجرد و ناکام بمیر ولی نسل فقیر تحویل جامعه نده.                    سر بیگناه بالای دار رفت… بار کج به مقصد رسید… دل به دل راه نداشت… اتفاقا پول هم خوشبختی آورد…. این است دنیای ما:)                      goftino.com/c/BVamgS                   تاپیک های سال 99 و 1400 رو گردن نمیگیرم :/                              https://harfeto.timefriend.net/16923882233101
2738

این ک یه کاربر مرد حضور داشته باشه مشکلی نیست مثل آقای وکیلی که تو تاپیکشون مشکلات رو راهنمایی میکنن 

ولی یسریا شورشو در اوردن دیگه تو هرتاپیکی میری تا آنلاینن 

تا دهان مفت و گوش ها مفتن؛ پشت مان حرف مفت بسیار است .🖖🏻🧡آن کس که بداند و بخواهد که بداندخود را به بلندای سعادت برساند/آن کس که بداند و نداند که بداند چون کوزه آب است ولی تشنه بماند/آن کس که نداند و بخواهد که بداند/جان و تن خود را ز جهالت برهاند/آن کس که نداند و نخواهد که بداند/حیف است چنین جانوری زنده بماند/عاشق شعر خنده سرگرمی.💚 درخواست دوستی نده کاربر عزیز⛔❤
تو همون بودی ک میخواست معروف بشع؟؟ اینا نتیجه راهنمایی ها در جهتِ معروفیته؟؟؟ یا همین جوری؟😐😐😂😂

😐قبل از عضویت هم همیشه حرص میخوردم چرا آقایون توی تاپیک های زنانه هستن

تو همون بودی ک میخواست معروف بشع؟؟ اینا نتیجه راهنمایی ها در جهتِ معروفیته؟؟؟ یا همین جوری؟😐😐😂😂

😂😂😂

من،رویایی دارم رویای آزادی💔رویای یک رقص بی وقفه از شادی💔من،رویایی دارم از جنس بیداری💔رویای تسکین این درد تکراری
2706