2733
2739

سلام دوستان من ۲۱ سالمه صاحب ی فرزند دوسالم دیپلم دارم درسم عالی بود ولی چون حامله شدم دیگه کنکورم ندادم

شوهرم کارمنده وضع مالیمون هم متوسطه

من خودم اعتماد بنفس ندارم حس میکنم زشتم

یکی از ایرادهای چهرم دماغ بزرگ وکوفته ایمه که وقتی میخندم بزرگترم میشه وچشامم ریز تر

احساس میکنم بروز نیستم و حتی رقص هم بلد نیستم کلا منزوی شدم حوصله هیچ مهمونی وجشنی رو ندارم حس میکنم چون نمیتونم برقصم برای چی برم موقعی ک فیلم میگیرن ازم بدم میاد خودمو نگاه کنم دلم میخاست با اون همه درس خوب ک داشتم حداقل ب جایی میرسیدم چکار کنم اعتماد بنفسم بره بالا..خیلی منزوی شدم حس میکنم دارم افسردگی میگیرم.

خب جای من بودی چیمیکردی چشام زیادی بزرگع‌ مثل کارتونیها وخیلی جلب توجه می‌کنه ولی خب اصلااا برام مهم ...

شوهرم چیزی نگفته تا حالا

ولی چند سری بهم گفته برای من قیافه ملاک نبود 

مهم اخلاق وخانواده بود

ولی چ قد این حرفشم بده ینی ک من زشتم دیگه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شوهرم چیزی نگفته تا حالا ولی چند سری بهم گفته برای من قیافه ملاک نبود  مهم اخلاق وخانواده بود ...

ببین این روزا واقعا هیچکی زشت نیس تو خودت اعتماد بنفس نداری رو خودت کار کن روزا اهنگ شاد گوش بده برقص بی روح نباش جلو اینه قربون صدقه خودت برو برایی زیبایی اولین ملاک باید خودت خودتو زیبا ببینی اینطوری اطرافیانم ب چششون زیبایی مطمعن باش

2731
ببین این روزا واقعا هیچکی زشت نیس تو خودت اعتماد بنفس نداری رو خودت کار کن روزا اهنگ شاد گوش بده برق ...

چ چوری با دماغ بزرگ خودمو زیبا بیینم اینو از بچگی بهم گفتند الان ک ۲۱ سالمه باز میگند

چ چوری با دماغ بزرگ خودمو زیبا بیینم اینو از بچگی بهم گفتند الان ک ۲۱ سالمه باز میگند

الان منم چشامم بزرگع باید فقط رو چشمم تمرکز داشته باشم ب جاش پوستم سفید یا هیکلم خوبه مطمعنن شماهم نکات مثبت خیلی زیادی داری ولی خودت نمیبینیشون