2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من مجردم و نمیتونم خیلی با شما همدردی کنم ولی میدونم شش سال انتظار زمان زیادی هست همسرتون هم انسان شریفی هست که پیگیر درمان بودن 

اما میخواستم بپرسم همسرتون از نظر قلبی با اینکار موافقه یا بخاطر شما قبول کرده . به نظر من همسرتون دوست داشته که فرزندی از نسل خودش داشته باشه که شش سال درمان کرده 

جنین اهدایی اخرین مرحله درمان ناباروریه 

اما شما جنینی را در رحم خودتون بزرگ میکنید که هیچ نسبتی با شما ندارد و از احتمالا به پدرو مادر بیولوژیکی خودش از نظر چهره و رفتار میرود 

ان شاالله خداوند خودش کمکتون کند تصمیم درست بگیرید ولی از نظر روحی امادگی لازم را بدست بیارید

2731
اره جنین شرعیه. ولی اسپرم بگیرم نخ

ن اونم شرعی کردن چون مایع منی و از اسپرم که به اسم عامیانه تخمک مرد هست جدا میکنن و تو آزمایشگاه تبدیل به جنین میشه و از لحاظ شرعی مشکلی نیست

خدای من بارها زمین خوردم و تو هم قدم بودی در هر شرایط، اینبار جای پاهایت در کنارم نیستن ناراحت نشدم چون فهمیدم یک پله بالاتر هستی و دستت را دراز کردی برای بالا بردنم از مشکلات دوستت دارم به زودی مامان میشم😍🙏🙏🙏
اره مرکز معتبر میریم عزیزم

شکر خدا آجی 

انشاالله انشاالله انشاالله جواب بگیرین انشاالله همه منتظرا

خدای من بارها زمین خوردم و تو هم قدم بودی در هر شرایط، اینبار جای پاهایت در کنارم نیستن ناراحت نشدم چون فهمیدم یک پله بالاتر هستی و دستت را دراز کردی برای بالا بردنم از مشکلات دوستت دارم به زودی مامان میشم😍🙏🙏🙏
من مجردم و نمیتونم خیلی با شما همدردی کنم ولی میدونم شش سال انتظار زمان زیادی هست همسرتون هم انسان ش ...

راستش منم دوست ندارم ولی مجبورم.همسرم میگه ولش کن بی خیال بچه شیم.ولی واقعا سخته تنهایی،شغلشم طوریه که نیستش خیلی تنهام.میترسم زمان رو از دست بدم اخرش بی بچه بمونم

2740
من مجردم و نمیتونم خیلی با شما همدردی کنم ولی میدونم شش سال انتظار زمان زیادی هست همسرتون هم انسان ش ...

دعا کن همه همدردامو منم ۱۲سال منتظرم.🙏🙏🙏🥺🥺

عزیزم راجع به انتقال خواستی بدونی چیز خاصی نیست مثل معاینه میمونه نهایت شبیه تست پاپ اسمیر که همه مون انجام دادیم

البته من چون واژنیسموس هستم با بیهوشی برام انجام دادن اما خب کسایی که با من اون روز بستری بودن خیلی راضی بودن  میگفتن راحته

آی وی اف، میکرو، میکرواینجکشن، ای یو آی... اینا روش های کمک باروری هستن توی آزمایشگاه تخمک از بدن خانم و اسپرم از بدن آقا گرفته میشه جنین(مراحل اولیه) به وجود میاد و توی رحم خانم گذاشته میشه توروخدا دیگه نپرسید آی وی اف چیه؟! 🙂🙂🙂جمله ی الان دیگه با پیشرفت علم ناباروری وجود نداره با وجود امیدی که توش هست یه دروغ محضه🙄🙄🙄انقدر به تازه عروس داماد ها و کهنه عروس داماد ها نگید بچه دار بشید حتی اگه بگید نینی نمیاری هم باز از زشتی سوال کم نمیکنه به هیچ زنی نگید بچه نداری راجتی تا بچه نداری خوش باش شما از دل کسی خبر نداری شاید اینا آرزوش باشه اما مشکلی داره 😭😭😭باور کنید خدایی هست اون دنیایی هست و ما به خاطر حرفای نسنجیده مون باید جواب بدیم😪اینکه حواسم نبود ته دلم چیزی نبود از رو خیر خواهی گفتم و منظوری نداشتم همش توجیهه برای مایی که تو قرآنمون هزار بار به تفکر و تعقل و اندیشه دعوت شدیم!!! 😑😑😑
عزیزم راجع به انتقال خواستی بدونی چیز خاصی نیست مثل معاینه میمونه نهایت شبیه تست پاپ اسمیر که همه مو ...

منم درد انتقال دارم کاش دکتر منم با بیهوشی انجام بده

2706