2733
2734
برا انتقال ازمایشی چیزی لازمه؟دارو چی میدن قبلش

برای انتقال بیشتر اگه قبلا آزمایش ایمنی و اینا نداده باشی اون لازمه آزمایش آپکا لازمه اگه سابقه تیروئید داری اونم لازمه آزمایش انعقادی خون لازمه منظور غلظت خون و اینا

خدای من بارها زمین خوردم و تو هم قدم بودی در هر شرایط، اینبار جای پاهایت در کنارم نیستن ناراحت نشدم چون فهمیدم یک پله بالاتر هستی و دستت را دراز کردی برای بالا بردنم از مشکلات دوستت دارم به زودی مامان میشم😍🙏🙏🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
خانم ها دیروز فرمودید بروم حرم حضرت معصومه از طرف همه دعا کردم ان شاالله حاجت روا بشید خودتون مشرف ب ...

یه دنیا ممنون گلم انشاالله سوغاتی تو برامون حاجت روایی باشه

خدای من بارها زمین خوردم و تو هم قدم بودی در هر شرایط، اینبار جای پاهایت در کنارم نیستن ناراحت نشدم چون فهمیدم یک پله بالاتر هستی و دستت را دراز کردی برای بالا بردنم از مشکلات دوستت دارم به زودی مامان میشم😍🙏🙏🙏
۶ ساله دارو میخوره خیلی دکتر بردمش خستم دیگه نمیتونم.جنین اهدایی میخوام بگیرم میدن به کسایی که مشکل ...

من سال ۹۵ انتقال جنین دادم اولین بار خدا روشکر مثبت شد..امسالم میخوام برا بچه دوم برم جنین فریز دارم .. گلم انتقال جنین خیلی راحت بود مثه یه معاینه

2738