2737
2739
عنوان

بچه ها بنظرتون خاهرشوهرم بهم بد گف

224 بازدید | 26 پست

روابط خاهرشوهرام با جاریم خوب نیست شوهرم پیش اونا تعریفم کرد میگف زن من خوبه از این حرفا من چیزی نمیگفتم فقط یواشکی گفتم تعریف نکن خجالت میکشم بعدش خاهرشوهر بزرگم گف از کسی تعریف کن ک ازت تعریف کنه شوهرمم گف ما اینجورییم از همدیگه تعریف میکنیم من هیچی نگفتم بنظرتون اشتباه کردم

❤دختر گلم خوش اومدی ب زندگیم❤

ن

همینکع شوهرت جواب داد بهتر

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

نه چیزخاصی نگفته

لطفا برا شادی روح خواهرم و پدرم با دلهای پاکتون صلوات بفرستید خدا هیچگاه داغ عزیزی رو بهتون نشون نده    عمر گرون گذشت نفهمیدم بعضیهایی که روم میخندن صرفا دوستدارانم نیستن دشمنن با سلاح خنده
2738

ولی استارتر به همسرت بگو تو این اوضاع که روابر جاری وخواهرشوهرتون خوب نیست اصلا کار اخلاقی و رستی نیست شما این وسط از خودتون تعریف کنید به قولی خواهرشوهرتون فکر میکنه دارید از آب گل آلود استفاده می‌کنید که خودتون رو خوب جلوه بدید البته ببخشید ولی من رک بهتون گفتم اصلا از خودتون تعریف نکنید به همسرتون هم بگید

همووووون موووووزی خیلی سوخت😁

ببین برای منم پیش اومد که جاریم وخواهرشوهرم با هم قهر بودن ولی بهترین کار اینه که این وسط آدم اصلا سعی نکنه خودشو خوب جلوه بده به خدا منع پشت در نشسته دنیا جوری میچرخه که خودمون هم تو این موقعیت قرار بگیریم 

2706