2737
2734
دو روز دگه میرم تو هفت ماه و دکترم تشخیص داده دردای زایمانم شروع شده

کسی مثل من بوده ؟؟؟؟؟؟؟؟

امپول بتا زده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نی نی مونده ؟؟؟؟؟؟؟

فَاللّهُ خَیْرٌ حَافِظاً وَهُوَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِین....خدایا بابت همه چیز ازت ممنونم
آره عزیزم.من یکی و دیدم بچش 6 ماهگی دنیا اومد الان بچش خدارو شکر 10 سالشه.
آمپولارو حتما بزنا.
من خوشبخترین زن روی زمینم.... همسر مردی مهربان و مادر 2 فرشته ی زمینی...خدایا پناه خوشبختیم باش.آمین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من بچه ام هفته 37 به دنیا اومد سه روز قبل از زایمانم روزی یه دونه آمپور بتا زدم
عزیزم آمپول بتامتازون به خاطر اینه که اگه بچه ات به دنیا اومد مشکل تنفسی نداشته باشه و نره تو دستگاه چون ریه دیرتر از قسمتهای بدن جنین تکمیل می شه
نگران نباش
2731
به نظر من یه دکتر دیگه هم برو چون دکتر بفهمه درد زایمانته سعی میکنه با امپول جلوشو بگیره البته بتا برای ریه هستش اما پرولوتن برای جلوگیری از انقباض زود رس
یکی از محبوب ترین عبادت ها ازار نرساندن به دیگران است
2740
هفته چندی؟؟؟
دوستم هم زمان با من حامله بود اون هفته ٢٩ زایمان کرد پسرش دنیا اومد ١٢٠٠ بود ماشالله الان ببینیش باور نمیکنی این همون بچه است ولی خب ٣ هفته رفت تو دستگاه
مهدیسم با ورژن جدید
من توی 6 ماهگی همین آمپولو زدم به خاطر شروع انقباضای رحمم . خدارو شکر پسرم سر موقع به دنیا امد . دکتر گفت این آمپول برای آماده شدن ریه ی بچه س
اَللّــــــهُمَّ صَــلِّ عَلــــى مُحَــــــــمَّدٍ و َآلِ مُحَــــــمَّدٍ و عجل فرجهم http://sanmoro.shopfa.com/
2706