2737
2734
عنوان

داستان زندگی و ازدواجم

| مشاهده متن کامل بحث + 175410 بازدید | 292 پست
عزیزم اگر چیزی از جایی دیگه تو دلت مونده یا فحشی چیزی دیگ میخوای بدی هستم در خدمتت راحت باش😂!

ببخشید من تایپک شما واسم بالا اومد ولی متوجه نشدم آخرش چیشد؟ 

22 سالمه اما بر خلاف سن کمم خیلی ناراحتی و مشکلات داشتم و تو زندگیم فهمیدم اگه تو هر کاری اول خدارو در نظر بگیریم و اونو یادمون باشه حتی اگه پایان خوبیم نداشته باشه، آرامش خاطر داریم، تویی ک امضامو میخونی از خدا میخوام ب مراد دلت برسی واسه منم دعا کن💜
بالاخره منو رسوند خونه و اون شب جهنمی تموم شد..رفتم زیر دوش..اروم نشدم..رفتم تو اتاقم پر بود از دسته ...

منم چندتا شماره زن از گوشی شوهرم در اوردم پنج ماهه باهم عروسی کردیم خیلی حالم بده ولی هنوز به روش نیاوردم تا اطلاعات کافی جمع کنم تا نتونه بهم دروغ بگه میشه اسم برنامه‌ای که اسم دوست دخترای سابقشو بالا اوردی رو بهم بگید🙏🙏🙏🙏😓😓😓😓😓😓مخابرات هم رفتم واسه اینکه اسم و فامیلشون بالا بیاد گفت باید بری دادگاه نامه بگیری تا ما امارشو بهت بدیم😢

میگه کِه^ گَر روز گار سر عَز&🙃 نامردئ 😼زَند نوبت ماهم میرسد غم😓مخور🙂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم چندتا شماره زن از گوشی شوهرم در اوردم پنج ماهه باهم عروسی کردیم خیلی حالم بده ولی هنوز به روش نی ...

متاسفام عزیزم..

ولی سعی کن حتما درست عمل کنی و تا مطمین نشدی چیزی نگی..شاید مشاوره مجربی هم بتونه کمکت کنه..

برنامه تروکالر truecaller

قصه زندگی و ازدواجمو بخون و بهم کمک کن...دوستت داشتم و دارم...                                                                          من یاد گرفتم مسئول زندگیم باشم،یاد گرفتم برای کار و درآمد و خواسته هام تلاش کنم و حس خوب توانمندی و استقلال رو بچشم... ارزوی من برای آینده ام و سال جدید موفقیت، استقلال بیشتر و بیشتر و بیشتره..خدای من به هر خیری که برایم بفرستی سخت محتاجم... 
متاسفام عزیزم.. ولی سعی کن حتما درست عمل کنی و تا مطمین نشدی چیزی نگی..شاید مشاوره مجربی هم بتونه ک ...

خیلی ممنون از کجا می‌تونم دانلودش کنم

2728
متاسفام عزیزم.. ولی سعی کن حتما درست عمل کنی و تا مطمین نشدی چیزی نگی..شاید مشاوره مجربی هم بتونه ک ...

من تو بازار زدم ۱۰۰ تا بالا اورد کرومو دان کنم میشه لینک برنامه رو برام تو تلگرام برام بفرستی یا حداقل بگید از کدوم سایت دان کنم و آرمش چ شکلی بود

عزیزم هرکار می‌کنم ارور میده چه فیلترشکنی واسش نصب کنم

عزیزم هرکار می‌کنم ارور میده چه فیلترشکنی واسش نصب کنم

فرقی نداره چ فی ل تر شکنی 

از طریقخود سایت تروکالر برو..تو مرورگرت ادرس تروکالر دات.کام رو برن و سرچ کن

قصه زندگی و ازدواجمو بخون و بهم کمک کن...دوستت داشتم و دارم...                                                                          من یاد گرفتم مسئول زندگیم باشم،یاد گرفتم برای کار و درآمد و خواسته هام تلاش کنم و حس خوب توانمندی و استقلال رو بچشم... ارزوی من برای آینده ام و سال جدید موفقیت، استقلال بیشتر و بیشتر و بیشتره..خدای من به هر خیری که برایم بفرستی سخت محتاجم... 
فرقی نداره چ فی ل تر شکنی  از طریقخود سایت تروکالر برو..تو مرورگرت ادرس تروکالر دات.کام رو برن ...

برنامشو نصب کردم امروز چند روزه هی ارور میده منو موکول می‌کنه به ۲۴ ساعت دیگه که اکانت بزنم و تایید بشه خلاصه خشته شدم از بس ارور داد سه تا شماره بهت بدم می‌تونی اسامی شون رو از این طریق برام بدست بیاری؟💔💔💔😓

2738
برنامشو نصب کردم امروز چند روزه هی ارور میده منو موکول می‌کنه به ۲۴ ساعت دیگه که اکانت بزنم و تایید ...

اره عزیزم بده تو خصوصی اگر راه بده برات درمیارم اسامی رو برات میفرستم

اره عزیزم بده تو خصوصی اگر راه بده برات درمیارم اسامی رو برات میفرستم

باشه درخواست دوستیمو قبول کن💜💜💜😇

تاصفحه هشت داستانتو خوندم اما دیگه نمیتونم بیشترازاین ادامه بدم خیلی به ذهنم فشار میاد و روحیه ام داغون میشه.خاطره مشابه باشما ندارم ولی یاد عشق ازدست رفته خودم میوفتم که الکی الکی تموم شد.هرچندالان خوشبختم ویک تارموی همسرم رو با دنیا عوض نمیکنم اما زخمهایی که توقلب آدم ایجاد میشه هیچ وقت کامل خوب نمیشن.

استارتر عزیز من واقعا نمیتونم داستانتو تا آخربخونم حس میکنم مغزم مچاله میشه فقط توروخدا بهم بگو بدونم آخرش چی شد باهم ازدواج کردید یانه ازهم جداشدید؟ 

فقط همینو بهم بگو

تاصفحه هشت داستانتو خوندم اما دیگه نمیتونم بیشترازاین ادامه بدم خیلی به ذهنم فشار میاد و روحیه ام دا ...

متاسفم...و خوشحالم تونستی ازدواج کنی 

جدا شدیم...اما دیگ.نمیتونم ازدواج کنم

چه جالب منم از مردا متنفرم🥲😂

منم.

متاسفم...و خوشحالم تونستی ازدواج کنی  جدا شدیم...اما دیگ.نمیتونم ازدواج کنم

من ۳۷ سالمه الان چهارسال ازدواج کردم

اون موقع پنج سال ازبهترین سالهای عمرمو به پای عشقم گذاشتم دوسال اول ازدواجمم داغونِ داغون بودم روی هم هفت سال ازبهترین سالهای جوانیم. انقدافسرده شدم که چاقی مفرط گرفتم بیماری های مختلف اومدسراغم.حتی نمیتونستم رابطه جنسی داشته باشم باشوهرم.   داغون بودم داغون  حتی سرعقدم برای خوشبختی اون دعا کردم دیگه ببین من چقدر بیچاره بودم.

اما الان خوبم چون تقدیری که خدا برام رقم زد بهتر ازچیزی بود که خودم میخواستم فقط امیدوارم شوهرم حلالم کنه بخاطر تمام زجرهایی که بهش دادم

عزیزم توهم کم کم خوب میشی فقط توکلت بخدا باشه و از گذشته عبرت بگیر که درآینده بهترباشی و خودتو بخدا بسپار  خدا خودش بهترینهارو برات رقم میزنه.وهرچی که برات پیش اومد خدارو شاکر باش.خداروشاکرباش وگذشته رو رها کن نمیگم فراموش کن چون فراموشی امکان نداره  گذشته رو رها کن  تا بالهات بازبشه وبه سمت خوشبختی پربکشی

2706