2737
2739
عنوان

داستان زندگی و ازدواجم

| مشاهده متن کامل بحث + 175355 بازدید | 292 پست
@عاشقان__ماه     بیا اینجاس💙

کدوم تاپیکش

قصه زندگی و ازدواجمو بخون و بهم کمک کن...دوستت داشتم و دارم...                                                                          من یاد گرفتم مسئول زندگیم باشم،یاد گرفتم برای کار و درآمد و خواسته هام تلاش کنم و حس خوب توانمندی و استقلال رو بچشم... ارزوی من برای آینده ام و سال جدید موفقیت، استقلال بیشتر و بیشتر و بیشتره..خدای من به هر خیری که برایم بفرستی سخت محتاجم... 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اخه که جقدر ناراحت کننده بود داغون شدم

من ی پسر 20 سالم و بی تجربه...منم همیشه از این که در آینده با زنی ازدواج کنم که یکی تو زندگیش باشه خیلی میترسم،میگم اصلا ازدواج نکنم بهتره😔

منم چند دسته داغونم تا حدودی حس میکنم شما چی میکشید،از ته دلم براتون دعا میکنم که بهتر بشید🤲🏻

شما جای ابجی بزرگه من هستید،شما رو به خدا قسم میدم خواهر فراموش کن و به زندگی عادی برگزد،فراموش کن و دوباره مثل قبل بشو🌹

2731
اخه که جقدر ناراحت کننده بود داغون شدم من ی پسر 20 سالم و بی تجربه...منم همیشه از این که در آینده ب ...

ادما فراموش نمیکنن فقط باید عادی بشه یه چیزی برامون...منم تا جایی ک تونستم سر خودمو شلووووغ کردم ک فکر نکنم...

مرسی از حرفاتون🌹🌹🌹

این تاپیک اولشه...دو تا تاپیک دیگه هم در ادامه داره...

قصه زندگی و ازدواجمو بخون و بهم کمک کن...دوستت داشتم و دارم...                                                                          من یاد گرفتم مسئول زندگیم باشم،یاد گرفتم برای کار و درآمد و خواسته هام تلاش کنم و حس خوب توانمندی و استقلال رو بچشم... ارزوی من برای آینده ام و سال جدید موفقیت، استقلال بیشتر و بیشتر و بیشتره..خدای من به هر خیری که برایم بفرستی سخت محتاجم... 
ادما فراموش نمیکنن فقط باید عادی بشه یه چیزی برامون...منم تا جایی ک تونستم سر خودمو شلووووغ کردم ک ف ...

درسته،ماانسان ها چیزو فراموش نمیکنم فقط بعضی موقع ها دوست داریم کمتر به یاد بیاریم

خواهش میکنم🌹🌹🌹

دوست عزیز من اصلا تأیید نمی کنم که کار نامزدتون صحیح بوده پس لطفا این برداشت رو از کامنتم نکن.

ولی واقعا خیلی خیلی بد عمل کردی عزیزم. با گوشی شخص رو بررسی کردن و ته آمار همه چیز رو درآوردن و طرف رو تحت منگنه گذاشتن و رفتارهای عصبی و هیستریک و از همه بدتر کشوندن ماحرا به خانواده، فقط باعث پیچیده تر شدن مشکل شدی و الان گرهی که می شد با دست باز کرد رو باید با دندون باز کنی‌ 

من کامل نخوندم تاپیکت رو ولی تا جایی که خوندم این ها به ذهنم متبادر شد که این آقا همزمان با طرح ریزی و‌ساخت آینده ش باشما در حال اتمام نرم روابطش و به نوعی ماستمالی گذشته ی ناجورش بوده.

باز هم تأکید می کنم نه اینکه به‌این آقا بابت رفتارش حق بدم و اصولا ۱۰۰ درصد حق همیشه با یه طرف ماجرا نیست. شما اگه ۸۰-۹۰ درصد حق داشتی ایشون هم ۱۰-۲۰ درصد حق داشته. رفتارتون یه‌جور واکنش بیش از حد و اغراقی بوده و فقط در حالتی این رفتار کاملا بزرگنمایی شده مجاز و موجه می بود که قصدتون ۱۰۰ در ۱۰۰‌ اتمام رابطه بوده. شما هنوز دنبال ترمیم رابطه ای. پس نباید انقدر هیستریک واکنش نشون می دادی.

ذهنیت شما با سابقه ی خیانت پدرتون به مادرتون شکل گرفته و همین بک‌گراند ذهنی باعث این همه رفتار افراطی شده.‌من نمی دونم الان در چه شرایطی هستین و رابطه تون با این آقا به کجا کشیده ولی این رو می دونم که بهترین کمکی که می‌تونی به‌خودت بکنی فعلا کمی آروم شدن با این تفکره که دنیا به آخر نرسیده و با دو تا پیام و چند تا تماس از ۲ تا خانم انقدر نه خودت رو ببازی و نه بزنی انتحاری طور رابطه رو داغون کنی. 

پدرم همیشه بهم گفتن از بچگی که رابطه با هر انسانی یه دیواره که خشت خشتش از خوبی های اون انسان ساخته شده و با هر بدیش فقط یه خشت بردار نه اینکه بزنی کل دیوار رو بریزی

۴۳ سالمه و متأهلم.
دوست عزیز من اصلا تأیید نمی کنم که کار نامزدتون صحیح بوده پس لطفا این برداشت رو از کامنتم نکن. ولی ...

سلام 

مرسی برای کامنتتون 

من هم برخورد خودم رو در اون روزا و با ماجرا اصلا تایید نمی کنم،ولی مثل ادم گیج و منگ و خوابی بودم که به قول شما داره با بک گراند ذهنیش ماجرای خودشو بررسی میکنه 

در نهایت اسیب دیدم...طرف مقابلمم اسیب دید...الان اگاه ترم...ولی ترکش های این ماجرا رو روح و جسم هردومون مونده...و من واقعا دور انداختم فکرای بد رو خاطرات بد رو..ولی اون نتونسته و عذاب میکشه..شاید قسمت اینبود امشب اتفاقی میومدم اینجا و این کامنتو بخونم...امشبی ک خیلی نگران حالشم...چیکار کنم که کمکش کنم اون روزا و خاطرات بدشو دور بریزه...

2738
ن ی فرد میتونه مزاحم هم داشته باشه و زنش ندونه و بترسه گوشبش بیوفته دست زنش ببینه و همین بهش استرس ب ...

کی مزاحم یه خایه دار میشه؟ اگرم بشه بهش میگه جووون! کاری داشتی؟ به خودم بگو کارتو راه بندازم

عجیب ساده بودی و با بهره هوشی پایین و البته و متاسفانه برای نموندن تو خانواده و پیش پدر بدی که داشتی مجبور بودی که خودت رو گول بزنی و محکم برخورد نکنی، مخصوصا اینکه وابسته هم شده بودی که متاسفانه مورد اخیر در بعضی از  خانومها مغز رو تعطیل میکنه 

کی مزاحم یه خایه دار میشه؟ اگرم بشه بهش میگه جووون! کاری داشتی؟ به خودم بگو کارتو راه بندازم عجیب س ...

عزیزم اگر چیزی از جایی دیگه تو دلت مونده یا فحشی چیزی دیگ میخوای بدی هستم در خدمتت راحت باش😂!

سلام  مرسی برای کامنتتون  من هم برخورد خودم رو در اون روزا و با ماجرا اصلا تایید نمی کنم ...

سلام عزیزم 

می دونی چی جالبه! من اومدم نی نی سایت و این تاپیک شما باز شد! فکر کردم تاپیک جدیده و کامنت گذاشتم و بعدا دیدم مال یه سال قبل ه! 

الان رابطه تون به چه صورته؟ هنوز در ارتباطین؟

۴۳ سالمه و متأهلم.
سلام عزیزم  می دونی چی جالبه! من اومدم نی نی سایت و این تاپیک شما باز شد! فکر کردم تاپیک جدیده ...

پس کلا اتفاق جالبیه...

الان خوبیم با هم..

سلام عزیزم  می دونی چی جالبه! من اومدم نی نی سایت و این تاپیک شما باز شد! فکر کردم تاپیک جدیده ...

از زندگی قبلش فاصله گرفته..ولی خب هنوز با گذشته مشکل داره

از زندگی قبلش فاصله گرفته..ولی خب هنوز با گذشته مشکل داره

می فهمم 

عزیزم هر اشتباهی در گذشته بسته به میزان بزرگی اشتباه، یه تایمی می خواد تا پاک بشه 

ایشون قطعا و مشخصا شما رو دوست دارن 

بهشون تایم لازم برای اصلاح گذشته رو بدین عزیزم

۴۳ سالمه و متأهلم.
2706