2737
2739
عنوان

خاطره ی خنده دارترین مزاحمتا

288 بازدید | 29 پست

بیاید از بین مزاحمتایی که براتون پیش اومده خنده دارتریناشو بگید .

خیلی سال پیش که اینترنت به زور خونه چند نفر پیدا میشد پسر همسایه مون خیلی دنبالم بود ازش خوشم نمیومد مثلا میخواست جواب ردمو تلافی کنه ۳ کارتن داروی معده سفارش داده بود به آدرس ما از اینایی که پرداخت درب منزل بود . ما مونده بودیم و اون طرف که میگف من پس نمی تونم ببرم باید بخرید سفارش دادید 😂😂

بایام تو رودرواسی گرف همه رو پولشو داد الانم از اون داروها هس خونه شون 😂 یادش میفیم از خنده دل درد میگیریم 

خخخخ من ی بار با دوستام تو خیابون ی پیکان خیلی گیر داده بود همش با صدای بلند حرف میزد بهم منم کوبیدم رو کاپوتش در کمال نابوری باز شد درع کاپوته راننده حیران نگاه میکرد منم زود فرار کردم دوستام موندن بیچاره اونام تند تند فرار میکردن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

کنار کیف کوله پشتیم یه جایه توری داشت مخصوص جای اب معدنی و اب میوه مثلا.

منم تو اون توریه یه اب معدنی گذاشته بودم.

من بودمو دوستم.دوتا پسر از کنارمون رد شدن.و یکی از پسرا گفت خانم ببهشید ابتو میدین من بخورم؟؟؟

منم مثل غربتی ها داااااد زدم کثااافت برو گمممم شووو عوضی.

پسره با ریلکسیه تمام گفت خانم خیلی بیشعوری من منظورم اب معدنیه کناره کیفتون بود🤣🤣🤣

😍
2738
کنار کیف کوله پشتیم یه جایه توری داشت مخصوص جای اب معدنی و اب میوه مثلا. منم تو اون توریه یه اب معد ...

وااااااای واااای از خنده ترکیدم خدا خفه ت نکنه عجب سوتی ای خدااا😂😂😂😂

وااااااای واااای از خنده ترکیدم خدا خفه ت نکنه عجب سوتی ای خدااا😂😂😂😂

پسره حالا هی پشتم راه میومد میگفت میخواستم باهات دوست شم اما خیلی بیتربیتی پشیمون شدم.منو دوستمم هی قدمامونو بزرگتر ور میداشتیم که زود تر محو شیم

😍