2737
2734

اقا  من بدبخت بدخططططم

ب نمره م اعتراض کرده م

استادم میگه تو تقلب کردی

داده بع دانشگاه اگه اثبات شه تقلب کردی بهم۰/۲۵میده میندازه منو بدبخت شدم چه خاکی بریزم

بعضیا مث بستنی عروسکی ان                                                   فقط ظاهرشون خوبع😐😒

الان بدخطیت چ ربطی ب تقلب داره

قُلْ يَا عِبَادِيَ الَّذِينَ أَسْرَفُوا عَلَىٰ أَنفُسِهِمْ لَا تَقْنَطُوا مِن رَّحْمَةِ اللَّهِ إِنَّ اللَّهَ يَغْفِرُ الذُّنُوبَ جَمِيعًا إِنَّهُ هُوَ الْغَفُورُ الرَّحِيمُﺑﮕﻮ: ﺍﻱ ﺑﻨﺪﮔﺎﻥ ﻣﻦ ﻛﻪ ﺑﺮ ﻧﻔﺲ ﺧﻮﻳﺶ ﺗﺠﺎﻭﺯ [ﻭ ﺳﺘﻢ] ﻛﺮﺩﻩ ﺍﻳﺪ! ﺍﺯ ﺭﺣﻤﺖ ﺧﺪﺍﻭﻧﺪ ﻧﻮﻣﻴﺪ ﻧﺸﻮﻳﺪ. ﺧﺪﺍﻭﻧﺪ ﻫﻤﻪ ﻱ ﮔﻨﺎﻫﺎﻥ ﺭﺍ ﻣﻲ ﺑﺨﺸﺪ، ﺯﻳﺮﺍ ﻛﻪ ﺍﻭ ﺑﺴﻴﺎﺭ ﺁﻣﺮﺯﻧﺪﻩ ﻭ ﻣﻬﺮﺑﺎﻥ ﺍﺳﺖ. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حین جلسه  میگرفتن تقلبو ۲۵ صدم میدادن الان این استاد فازش چیه

قُلْ يَا عِبَادِيَ الَّذِينَ أَسْرَفُوا عَلَىٰ أَنفُسِهِمْ لَا تَقْنَطُوا مِن رَّحْمَةِ اللَّهِ إِنَّ اللَّهَ يَغْفِرُ الذُّنُوبَ جَمِيعًا إِنَّهُ هُوَ الْغَفُورُ الرَّحِيمُﺑﮕﻮ: ﺍﻱ ﺑﻨﺪﮔﺎﻥ ﻣﻦ ﻛﻪ ﺑﺮ ﻧﻔﺲ ﺧﻮﻳﺶ ﺗﺠﺎﻭﺯ [ﻭ ﺳﺘﻢ] ﻛﺮﺩﻩ ﺍﻳﺪ! ﺍﺯ ﺭﺣﻤﺖ ﺧﺪﺍﻭﻧﺪ ﻧﻮﻣﻴﺪ ﻧﺸﻮﻳﺪ. ﺧﺪﺍﻭﻧﺪ ﻫﻤﻪ ﻱ ﮔﻨﺎﻫﺎﻥ ﺭﺍ ﻣﻲ ﺑﺨﺸﺪ، ﺯﻳﺮﺍ ﻛﻪ ﺍﻭ ﺑﺴﻴﺎﺭ ﺁﻣﺮﺯﻧﺪﻩ ﻭ ﻣﻬﺮﺑﺎﻥ ﺍﺳﺖ. 
2731
2740
مدرکی نداره نمیتونه کاری کنه حین امتحان بابد تقلب بگیره ازت بعدشم من نفهمیدم بدخطی چه ربطی به تقلب د ...

اخه مجازیه حین امتحتن نداره

خب بدخط نمیتونه بهونه نمره م خوبه فک میکنه هیچی بارم نیس

من برق رفت استرس عجله

راستش یکی از تمرینای احرمو خیلیییی خوشخت نوشتم فقط همونو اما امتحانام خ بدخطن گفته مشکوک ب تقلبه دادم اموزش خطتنو بررسی کن یعنی چی الان

چجوری چیشد نمیفههمم قانونش چبه

عزیزم سر جلسه تقلب بگیرن ۲۵ صدم رد میکنن

اخه مجازیه حین امتحتن نداره خب بدخط نمیتونه بهونه نمره م خوبه فک میکنه هیچی بارم نیس من برق رفت اس ...

عجب استادیه 

2706