2733
2739

روحش در آرامش ابدی...خیلی صداشو دوست داشتم و چشماش

خدایا من را اَبزاری از آرامش قرار بده وقتی تنفر هست بگذار عشق بکارم. وقتی آسیب هست ببخشم. وقتی ناامیدی هست امیدوار باشم. وقتی تاریکی هست نور داشته باشم. وقتی غم هست لذت داشته باشم. ای با جلال و باشکوه به من آنگونه عطا کن تا بیش از آنکه تسلی بخواهم تسلی بخش باشم. تا آنقدری که دوست دارم دوست داشته شوم. چون با از دست دادن  به دست می آوریم. با بخشیدن بخشیده می شویم. و با مُردن به زندگی ابدی می رسیم  #فرانسیس_آسیزی  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
اونام به خدا اعتقاد داشتن 

بله عزیزم خدا با دین فرق داره اصلا ادیان باهم متفاوتن

نمیخوام بحث ب حاشیه بره نمیدونم چرا یهو این اومد تو ذهنم😘

روحشون در آرامش باشه💔

بگذار امیدواری در سیاه ترین روز ها،هنرِ تو باشد🌱
2740
عزیزم هر کسی با اعتقاداتش واعمالش مشحور میشه  خواننده ها فقط به این دنیا فکر میکنن فکر اون دنی ...

عزیزم‌یعنی هرکس خواننده اس قطع به یقین جهنمیه؟!؟!؟!من از کجا بدونم‌شاید آبروشون هزاااران برابر بیشتر از من پیش خدا باشه ما که از دین و باطن کسی خبر نداریم

حرف شما صحیح آدما رو نمیشه قضاوت کرد 

ولی اونا که خدا قبول ندارن وگرنه این همه گناه نمی کردن 

البته هر کسی هرجور دوست داره زندگی میکنه 

ولی به نظر من اونا برای خودشون زندگی کردن نه اون طوری که خدا گفته 

عزیزم‌یعنی هرکس خواننده اس قطع به یقین جهنمیه؟!؟!؟!من از کجا بدونم‌شاید آبروشون هزاااران برابر بیشتر ...

اره شاید یه کاری انجام داده که اجرش خیلی بیشتر از کارای گناهی که انجام داده کسی چه میدونه من فقط حال دلم با زدن این تاپیک بهتر شد و برا شادی روحش دعا میکنم

معرفتت گیر منفعتت!!!!!!!!

روحش شاد اما اهنگ هایش برای همه دهه بود شهرام کاشانی افسرده الکلی شده بود چندبار بستری شد   آخرین کنسرت  افتاده یود زمین  آخی  متاسفانه خاطرات زیبا ندارم با اهنگ های شهرام کاشاتی سال ۷۳ یک زن عوضی رشتی بود تولد بچه اش  می گذاشت معلوم نبود دشمنی با ما داشت لعنت به میترا نیکپور واگذارت کردم به خدا 

برای حاجتم صلوات بفرستید           ممنون  لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم 
2706