2737
2734
عنوان

راننده ازم پرسید مجردی یا نه.. منم گفتم به شما مربوط نیست

| مشاهده متن کامل بحث + 41363 بازدید | 663 پست
اتگار بگیم مجردیم میخواد داوطلب شه جهیزیه‌مون رو بده🤣

همینو بگو من خیلی برام پیش اومده این چیزی که میگه اصلا شاید یکی دلش نخواد با غریبه همکلام شه و مسائل شخصی زندگیشو بگه زوره مگه .کسی ام که این سوالو میپرسه جواب بگیره مطمئنن سوالا شخصی ترم میپرسه 

خانم هستم 🍁خوب بودن  و بدبودن  فقط برچسبیه که ادما روت میزنن بر اساس میزان نفعی که براشون داری. 🌸🌸(خطاب به یه عده اگه اهل دعوا و عقده گشایی هستی سرت به سنگ خورد چون من جواب نمیدم بگرد دنبال یه قربانیه دیگه خدا نگهدار 😛)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چ دلت خوشه اجی من پیرمرد70هم دیدم دنبال هوسه وتامسیرمیخادی حالی ازاون مسافرجووونش بکنه واگه شدقراربع ...

اجی نیست  

به خانه برمیگردی"   برایت قهوه دم میکنم"   قاشقی سیانور در فنجانت میریزم"   روبه رویت مینشینم"  لبخند میزنی ".... میگویم قهوه ات سرد شد بگذار عوضش کنم!  ...  سال هاست میخواهم تورا بکشم اما لبخندهایت را چه کنم؟!    :)
خودت داری میگی ماشین عروس رد شده بعد پرسیده ، و اینکه اومدیم سوار هر تاکسی شدی پرسید، خدایی بزرگ شید ...

انقدر خوش بین نباش کرج یه اقای ۷۰ ساله با همین تاکسی خطی ها یه خانوم سوار کرد یجوری زنه را ترسوند زنه لال بود تا مدت ها مردم حیون شدن همه 

تو از کی عاشقی این پرسش آیینه بود از من خودش از گریه ام فهمید مدت هاست مدت هاست🥀🍃
2731
اجی نیست    

داداشه؟😐😁

💔همسرم💔جای توزیرخروارهاخاک نیست بلکه کنارمن هست کنارمنی ک عاشقانه تورودوست داشتم ودوست دارم و دوست خواهم داشت😔        💔همه کسم💔توازپیشم پرکشیدی ورفتی واکنون من ماندم و آینده ای پرازدرد😔
عزیزم من کمبود محبت ندارن که کسی منو به عنوان دخترش ببینه اگه اینطور بود انقدر عوضی نمیشد منو وسط ر ...

چون بخاطر حرفتون خیلی ناراحت شد واسه بعضیا این حرف خیلی سنگیه 

Ask medical question and I will answer as much as I can*Posez une question médicale et je répondrai autant que je peux*Задайте медицинский вопрос, и я отвечу столько, сколько смогу*Haga una pregunta médica y responderé todo lo que pueda.
2740
خودت داری میگی ماشین عروس رد شده بعد پرسیده ، و اینکه اومدیم سوار هر تاکسی شدی پرسید، خدایی بزرگ شید ...

چه ربطی داره؟! 

ماشین عروس رد شده این باید از من میپرسید مجردی یا نه؟ 

شما یا خانم نیستید یا تو ایران زندگی نمیکنید

ای عشق... از آتش اصل و نسب داری  از تیره ی دودی  از دودمان باد آب از تو طوفان شد  خاک از تو خاکستر از بوی تو آتش در جان باد افتاد  هر قصر بی شیرین چون بیستون ویران هر کوه بی فرهاد کاهی به دست باد هفتاد پشت ما از نسل غم بودند ارث پدر ما را اندوه مادرزاد  از خاک ما در باد بوی تو می آید تنها تو میمانی ما میرویم از یاد💔
خوب کردی چون واقعا معلوم نیست نیتش چیه . شاید چون انقدر محکم بودی حرفشو عوض کرده . یه مرد خانواده دا ...

دگ دستمو داغ میذارم

ای عشق... از آتش اصل و نسب داری  از تیره ی دودی  از دودمان باد آب از تو طوفان شد  خاک از تو خاکستر از بوی تو آتش در جان باد افتاد  هر قصر بی شیرین چون بیستون ویران هر کوه بی فرهاد کاهی به دست باد هفتاد پشت ما از نسل غم بودند ارث پدر ما را اندوه مادرزاد  از خاک ما در باد بوی تو می آید تنها تو میمانی ما میرویم از یاد💔
انقدر خوش بین نباش کرج یه اقای ۷۰ ساله با همین تاکسی خطی ها یه خانوم سوار کرد یجوری زنه را ترسوند زن ...

میگفت متاهلم، تموم میشد میرفت

یه روی توی یه نقطه ای از زندگیت قرار میگیری و برمیگردی به سختی های پشت سرت نگاه میکنی، میبینی تو باید این سختی هارو میکشیدی، باید از این درد ها عبور میکردی ، باید این اتفاق ها میوفتادن تا تو به جایی که الان هستی برسی❤️🌸
چون بخاطر حرفتون خیلی ناراحت شد واسه بعضیا این حرف خیلی سنگیه 

شما دخالت اون اقارو توی شخصی ترین مسایل جایز میدونید؟

هرچند جواب استارتر خیلی سفتو سخت بود ولی.......

به خانه برمیگردی"   برایت قهوه دم میکنم"   قاشقی سیانور در فنجانت میریزم"   روبه رویت مینشینم"  لبخند میزنی ".... میگویم قهوه ات سرد شد بگذار عوضش کنم!  ...  سال هاست میخواهم تورا بکشم اما لبخندهایت را چه کنم؟!    :)
کرایه شو دادما چ تاکسی مرسی؟! 

دیگه شخصی سوارنشوگلم زمونه بدی شده

💔همسرم💔جای توزیرخروارهاخاک نیست بلکه کنارمن هست کنارمنی ک عاشقانه تورودوست داشتم ودوست دارم و دوست خواهم داشت😔        💔همه کسم💔توازپیشم پرکشیدی ورفتی واکنون من ماندم و آینده ای پرازدرد😔
میگفت متاهلم، تموم میشد میرفت

بگی متاهلم یه جور دیگه رفتار میکنن اون خانومم شوهر داشت ۴۵ اینا بیشتر نداشت که بگیم جونم بود نه خیلی عادی

تو از کی عاشقی این پرسش آیینه بود از من خودش از گریه ام فهمید مدت هاست مدت هاست🥀🍃
2706