2737
2734
عنوان

راننده ازم پرسید مجردی یا نه.. منم گفتم به شما مربوط نیست

| مشاهده متن کامل بحث + 41363 بازدید | 663 پست
ببینم چجور وقتی تو نی نی سایت ازت میپرسن متاهلی یا مجردی فوری جواب میدی حتی نمیدی کی داره باهات حرف ...

😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐

من به قربان خدا  تا که مرا غمگین دید                                      بهر خوشحالی من در دلم انداخت تورا 😍😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یعنی اینقدر به شما برخورده بهت گفتن مجردی یا متاهل جانمازو اب نمش خانم خانما

من فاز شمارو درک نمیکنم 😐 شما اگ تو شرایط اسی قرار گرفتی همه موضوعات شخصیتو بریز تو دایرع برا راننده ولی اسی و هم نظراش خوششون نمیاد کسی ازش سوال شخصی بپرسه به اون پیرمردم ربطی نداشته واقعا چرا داری ازش دفاع میکنی خدا میدونه ربطیم اصلا به جا نماز اب کشیدن نداره 

من به قربان خدا  تا که مرا غمگین دید                                      بهر خوشحالی من در دلم انداخت تورا 😍😍😍
من فاز شمارو درک نمیکنم 😐 شما اگ تو شرایط اسی قرار گرفتی همه موضوعات شخصیتو بریز تو دایرع برا رانند ...

عزیزان ایشونو ریپلای نکنید 🤕

الان باز میاد میره رو منبر

ای عشق... از آتش اصل و نسب داری  از تیره ی دودی  از دودمان باد آب از تو طوفان شد  خاک از تو خاکستر از بوی تو آتش در جان باد افتاد  هر قصر بی شیرین چون بیستون ویران هر کوه بی فرهاد کاهی به دست باد هفتاد پشت ما از نسل غم بودند ارث پدر ما را اندوه مادرزاد  از خاک ما در باد بوی تو می آید تنها تو میمانی ما میرویم از یاد💔
2731