2733
2739

توروخدا خیلی دعام کن به حاجتم برسم😔😔😔داغونم

اسمم مبینا

سنی مذهب 🙂خدا جونم شکرت که معجزتو نشونم میدی 😍😍♥️♥️🥰🥰خدایا شکرت😍♥️ تو در پناه خدایی و خدا هرگز دیر نمی کند♥️ خدا هست♥️♥️خدا جونم خیلیییی دوست دارم مهربون ترینی ♥️🥰لطفا واسه رسیدن به حاجتم صلوات بفرستین ان شاءالله حاجت روا شید                                                                               نگفتمت مرو آن جا که آشنات منم در این سراب فنا چشمه حیات منم وگر به خشم روی صد هزار سال ز من به عاقبت به من آیی که منتهات منم نگفتمت که به نقش جهان مشو راضی که نقش بند سراپرده رضات منم نگفتمت که منم بحر و تو یکی ماهی مرو به خشک که دریای باصفات منم نگفتمت که چو مرغان به سوی دام مروبیا که قدرت پرواز و پرّ و پات منم نگفتمت که تو را ره زنند و سرد کنندکه آتش و تبش و گرمی هوات منم نگفتمت که صفت‌های زشت در تو نهندکه گم کنی که سر چشمه صفات منم نگفتمت که مگو کار بنده از چه جهت نظام گیرد خلاق بی‌جهات منم اگر چراغ دلی دان که راه خانه کجاستوگر خداصفتی دان که کدخدات منم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شاید یقین ندارن ک حاجت میگیرن  شرط اول برای اجابت دعا اینه ک آدم از ته قلبش باور کنه ک حاجتش پ ...

همه شون باورداشتن ولی عزیزشون از دنیا رفته 

همه سرطانی ها هم از یجایی به بعد باور میکنن حاجتشون پشت دره ولی خیلی زود تموم میکنن 

جالبه حتما الان میگی ی حکمتی توش بوده 

مگه میشه دعا کنی برا ی نفر حاجت روا بشه 

آقا هستم اقا هستم توجه اقا هستم 
2728
عزیزم التماس دعا ان شا الله که خودتم حاجت روا بشی دعا کن برام که بازپرس به نفعم رای بده حق به حقدار ...

مرسی گلم انشاالله هرچی آرزوداری توی تقدیرت نوشته بشه🤲🌹

عزیزم احساس میکنم حس دلتوازپشت گوشی درک کردم منم دلم گرفت.انشاالله حال دلت خوب بشه به حق امام زمان🤲

قربون محبتت ،ببخش ناراحتت کردم،ممنون از دعای خیرت یا امام زماااان،خیلی محتاج دعام.‌‌‌....

الهی امین 🤲

الهی شما و همه حاجت روا باشن به حق این شب عزیز

چون شایدبه صلاحشون نیست.به قول حاج آقاعالی یه مادرمیدونه تیغ برابچش ضرر داره بچه هرچی ام گریه کنه ما ...

بحث مادر و بچه خیلی تا خدا و بنده فرق میکنه 

میتونی دعا کنی من فردا پرواز کنم بعد برم به مستمندان کمک کنم توی این کار صلاح هست خیلی هم خوبه دعا کن دیگه دعا کن الان

2740
همه شون باورداشتن ولی عزیزشون از دنیا رفته  همه سرطانی ها هم از یجایی به بعد باور میکنن حاجتشو ...

نه عزیزم نمیگم من خودم عزیز ترین کسم درگیر این بیماریه  ولی ی چیزی و یادگرفتم تا خدا نخواد هیچ برگی از درخت نمیوفته   ولی واقعا بعضی وقتا معجزه دیدم از همین دعا ها .دعا قطعا موثره  گاها ما شرایط دعا رو رعایت نمیکنیم ک نمیشه وگرنه خدا خیلی مهربون تر از این حرفاست

نویسنده ها عشق را بزک کرده اند، زشت و زیبا کرده اند،به ان صورت داده اند. هوگو میگوید:بسیاری ادم ها اگر عشق را در داستان ها نخوانده بودند هرگز عاشق نمی شدند./ کاش میشد جایی در پس کوچه های این شهرِشلوغ تورا یافت…مثلا یک عصر دلنشنینِ بهاری، درکافه ای مشرف به رودخانه،هنگام خوردن قهوه ای تلخ چشم در چشم شویم../ یاالله احلامنا بین یدیک.. فحققنا   
نه عزیزم نمیگم من خودم عزیز ترین کسم درگیر این بیماریه  ولی ی چیزی و یادگرفتم تا خدا نخواد هیچ ...

خدا مهربونه درست ولی به دعا نیست تو دعا کن من صبح ی پولی بیاد دستم میخوام به ی بدبختی کمک کنم ولی دعا اثری نداره چرا چرا 

خدا خیرتون بده  لطفا برای منم دعا کنید

اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ

انشاالله حاجت روابشید

خدا مهربونه درست ولی به دعا نیست تو دعا کن من صبح ی پولی بیاد دستم میخوام به ی بدبختی کمک کنم ولی دع ...

این دعا ها فرق دارن  مادیات و نمیشه با معنویات بدست اورد  کی ی چیزی و میشه بدون زحمت بدست اورد ک پول و بشه با دعا بدست اورد.دعا باید اجابتش از نظر عقلی هم ممکن باشه 

نویسنده ها عشق را بزک کرده اند، زشت و زیبا کرده اند،به ان صورت داده اند. هوگو میگوید:بسیاری ادم ها اگر عشق را در داستان ها نخوانده بودند هرگز عاشق نمی شدند./ کاش میشد جایی در پس کوچه های این شهرِشلوغ تورا یافت…مثلا یک عصر دلنشنینِ بهاری، درکافه ای مشرف به رودخانه،هنگام خوردن قهوه ای تلخ چشم در چشم شویم../ یاالله احلامنا بین یدیک.. فحققنا   
2706