2726

اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ

الهی به عالیترین نحو‌حاجت رواشین الهی آمین.التماس دعااا

لطفا برای فروش رفتن منزل مون به قیمت مورد رضایت و خرید خونه مناسب دعا کنین سپاسگزارم ❤️ میشه لطف کنید برای بهبود اوضاع مالیم‌ و همین طور خوب شدن درد دندونم دعا کنین جراحی کردم هنوز درد داره😔 🙏لطفاً برای نی نی دار شدن تمام منتظران و سحر دعا کنین.ب همین طور سرو سامان زندگی تمامی جوانان از جمله برادرم و سلامتی مادرم دعا کنین.الهی دعای خیرتون به عالیترین نحو در حق شما و عزیزانتون مستجاب بشه الهی آمین🌹

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمّ ...

فدات عزیزم انشاالله هرآرزویی که الان توی فکرته برات تقدیربخوره🤲

عزیزم میگن اگه حاجتی داریدبازبونی که گناه نکردیددعاکنیدمنم ازته دلم ازخدامیخوام شماحاجت روابشید

این همه ادم در ای سی یو میشینن چرا حاجت نمیگیرن 

آقا هستم اقا هستم توجه اقا هستم 

شاید یقین ندارن ک حاجت میگیرن 

شرط اول برای اجابت دعا اینه ک آدم از ته قلبش باور کنه ک حاجتش پشت در امادست 

نویسنده ها عشق را بزک کرده اند، زشت و زیبا کرده اند،به ان صورت داده اند. هوگو میگوید:بسیاری ادم ها اگر عشق را در داستان ها نخوانده بودند هرگز عاشق نمی شدند./ کاش میشد جایی در پس کوچه های این شهرِشلوغ تورا یافت…مثلا یک عصر دلنشنینِ بهاری، درکافه ای مشرف به رودخانه،هنگام خوردن قهوه ای تلخ چشم در چشم شویم../ یاالله احلامنا بین یدیک.. فحققنا   

چون شایدبه صلاحشون نیست.به قول حاج آقاعالی یه مادرمیدونه تیغ برابچش ضرر داره بچه هرچی ام گریه کنه مادربهش تیغونمیده چون میدونه خطرداره خداوندهم همینه میدونه چی به صلاح ماست درحال که ماتوانایی درکش رونداریم

عزیزم التماس دعا ان شا الله که خودتم حاجت روا بشی

دعا کن برام که بازپرس به نفعم رای بده حق به حقدار برسه

اسمم پریسا

کجا باید برم یه دنیا خاطرت تو رو یادم نیاره😔                      کجا باید برم که یک شب فکرتو منو راحت بذاره😔                 چه کردم با خودم که مرگ و زندگی برام فرقی نداره😔           محاله مثل من توی این حال من کسی طاقت بیاره😔           کجا باید برم که تو هر ثانیم تو رو اونجا نبینم 😔                   کجا باید برم که بازم تا ابد به پای تو نشینم😔                      قراره بعد تو چه روزایی رو من تو تنهایی ببینم😔                    دیگه هر جا برم چه فرقی میکنه از عشق تو همینم😔
فدات عزیزم انشاالله هرآرزویی که الان توی فکرته برات تقدیربخوره🤲

الهی شما و عزیزانتون پاینده و‌سلامت باشین الهی وسعادتمند دو دنیا باشین الهی‌‌آمین .همچنین خانمی

لطفا برای فروش رفتن منزل مون به قیمت مورد رضایت و خرید خونه مناسب دعا کنین سپاسگزارم ❤️ میشه لطف کنید برای بهبود اوضاع مالیم‌ و همین طور خوب شدن درد دندونم دعا کنین جراحی کردم هنوز درد داره😔 🙏لطفاً برای نی نی دار شدن تمام منتظران و سحر دعا کنین.ب همین طور سرو سامان زندگی تمامی جوانان از جمله برادرم و سلامتی مادرم دعا کنین.الهی دعای خیرتون به عالیترین نحو در حق شما و عزیزانتون مستجاب بشه الهی آمین🌹
2706