2733
2734
عنوان

قانون جذب و شکر گزاری و رسیدن به آرزوها ، خدای بی نهایت مهربانی در کنارت

| مشاهده متن کامل بحث + 2613501 بازدید | 66844 پست

انرژی مثبت انرژی مثبت:

#اشو:

♥️حقیقت در دنیای بیرون نیست، بلکه در عالم درون است و همه در بیرون به جستجوی آن هستند و از این رو هرگز به آن نمیرسند.

♥️این موضوع نه تنها در مورد حقیقت، که درباره تمام جستجوهای بشر صدق میکند.

سرور، زیبایی، شادی، ثروت، آرامش، عشق، همه در درون خود آدمی است. تمام ارزشهای زیبایی که هر کس میطلبد در درون خودش نهفته است.

@jazbha

انرژی مثبت انرژی مثبت:

#تغییر_فرکانس

احساسات خودكار يعني چه ⁉️                                                                                                                                                                                                                                                                                                  

يعني خيلي از مردم احساساتشان واكنشي است در قبال هر آنچه برايشان رخ مي‌دهد.

يعني آنها احساسات خود را به جاي اينكه آگاهانه مسئول آن باشند، روي حالت خودكار گذاشته‌اند. وقتي اتفاق خوب بيفتد. احساس خوبي دارند و وقتي مورد بدي برايشان رخ بدهد، احساس بدي دارند ‼️

آنها خبر ندارند كه اين احساس آنها عامل بلاهايي است كه به سرشان مي‌آيد. وقتي در برابر اتفاقات بدي كه برايتان مي‌افتد با احساسات منفي واكنش نشان بدهيد، احساسات منفي بيشتري از خود ساطع مي‌كنيد و با شرايط منفي بيشتري مواجه مي‌شويد. آن وقت در دام چرخه احساس خود مي افتيد. ♻️

🆔 💯

زندگي‌تان دايره وار مي‌چرخد و مثل يك همستر روي چرخه‌اي گردان به جايي هم نمي رسد چون آنها متوجه نيستند كه براي تغيير زندگيشان بايد فركانس ارتعاشي خودشون رو تغيير بدهند.

💢هر چيزي در كائنات مغناطيس است و فركانسي مغناطيسي دارد حتي افكار و احساسات .

هر احساسي داشته باشي، خوب و يا بد، فركانس تو را مشخص مي‌كند و توافراد، رويدادها و شرايطي را كه فركانسي مشابه دارند، جذب مي‌كني. پس براي جذب چيزهاي خوب، از طريق تغيير حال و هوايت، در هر زمان فركانس خودت را تغيير بده و هر چيزي در دورو برت تغييري مي كنه چون تو روي فركانس جديد هستي. و مواظب باش احساساتت روي دستگاه خودكار باقي نمونه.

خب! حالا مي خوام بهتون بگم كه همه ي اصول قدرت و جذب بر اساس قانون تغيير فركانس  انجام مي گيره. تغيير فركانس چيه ⁉️                                                                                                                    

تغيير فركانس:

💢نيكولا تسلا گفته: اگر دلت مي‌خواهد از راز كائنات سر در بياوري،‌افكارت را براساس انرژي، فركانس و ارتعاش پايه‌ريزي كن 💢

اين يعني اينكه همه چيز در كائنات مغناطيسه و هر چيزي فركانسي مغناطيسي داره. هر شي يا جسمي فركانس داره.هر موجودي زنده و غير زنده فركانس داره. هر كلامي فركانس داره.هر جمله اي فركانس داره.

يعني مثلا" همونجوري كه درباره ي هر موجودي مي تونيم بگيم مثلا" 5 كيلو گرم وزنشه و درباره ي هر انرژي مي تونيم بگيم مثلا 5 گاست انرژي داره درباره ي هر چيزي هم مي تونيم بگيم مثلا" فركانسش عدد پنجه يا دهه يا هر چيز ديگه...

مسئله فقط اينجاست كه ما چون فركانس رو به چشم فيزيكيمون نمي بينيم نمي تونيم عدد اون رو تشخيص بديم كه اهميتي هم نداره.

اونچه كه اهميت داره اينه كه احساسات ما روي هر عددي   كه باشه يعني فركانسمون هر عددي كه باشه ما اتفاقات و شرايط و آدمهايي رو به خودمون جذب مي كنيم كه عدد فركانسشون با اون يكي باشه ‼️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

يعني اگه من احساسات خوبي نداشته باشم و مثلا" فركانسم عدد دو باشه بايد بدونم كه در دنيا آدمهايي با فركانس دو وجود دارند.مثلا" اگه من به كسي بگم بيشعور احمق و اون حرف من فركانس دو داشته باشه جاي ديگه اي كسي يا اتفاق و حادثه اي با فركانس دو رو به خودم جذب مي كنم.مثلا اگه ريخته شدن گل از زير چرخ يك ماشين به روي لباس نوي من فركانسش دو باشه ممكنه اون رو جذب كنم!اگه يك دروغ گيج كننده فركانسش دو باشه ممكنه اون رو جذب كنم و كسي اون دروغ رو به من بگه! و ....... يعني حوادثي با فركانس دو  وجود دارند و من همه ي اونها رو مي تونم مثل يك آهن ربا به خودم جذب كنم.چيزهاي خوب رو فركانسهاي بالا هستند.

🆔 💯

✅بنابراين ما چون فركانس آدمها و اشيا و حوادث رو نمي دونيم نمي فهميم همون حال و هواي خودمون(يعني فركانس ما) باعث جذب شدن آدمها يا شرايط بدي به ما شده اما در يك نگاه كلي مي تونيم اين نتيجه گيري رو بكنيم كه :

✅هميشه عدد فركانس ما بر اساس احساسات ماست.اگر احساسات خوب و حال و هواي خوب داشته باشيم چيزهاي خوب جذب مي كنيم و اگه حال و هواي بد داشته باشيم چيزهاي بد جذب مي كنيم.براي اينه كه در متافيزيك گفته ميشه كه ريشه ي هر اتفاقي در بيرون تو دليلي در درون تو داره. و براي اينه كه اگه شما حال و هواتون رو خوب كنين چون فركانستون روي عدد بالاتري ميره چيزهاي بهتري رو به خودتون جذب خواهيد كرد‼️

انرژی مثبت انرژی مثبت:

🌐 #قانون_جذب

🔻آموزه های روزانه راز قانون جذب -  #ماه_هشتم

🔻 #روز_229

🔻اگر احساس مي‌كنيد كه كنشي در زندگي شما با ارزش‌هاي شما در تناقض است، در هنگام مبادرت به آن كنش از تجسم سازيتان بهره گيريد. مي‌توانيد با عملكردهاي هر روزتان به خلق آنچه مي‌خواهيد كمك كنيد. به عنوان مثال، وقتي با اتومبيل كهنه‌تان رانندگي مي‌كنيد، تصور كنيد كه با ماشين جديدتان هستيد، هنگامي كه به سراغ كيفتان مي‌رويد، آن را مملو از اسكناس تجسم كنيد. مي‌توانيد از هر كنشي يك بازي تخيلي بسازيد كه آن را موافق با خواسته‌هايتان نماييد.

به خاطر داشته باشيد كه قانون جذب فارغ از آن است كه شما در واقعيت هستيد يا رؤيا.

‌‌‏⭕️آموزش #قانون_جذب

https://t.me/joinchat/AAAAAD7ovuDnNlVcjMRsDw

2731

انرژی مثبت انرژی مثبت:

پرنتیس مالفورد:

همیشه به خاطر داشته باش که هر فکر ناخوشایندی مثل سم ذره ذره در بدن نفوذ می کند.

🕉 @Reikitebemokamel ☯

─┅─═ঊঈ👁ঊঈ═─┅─

انرژی درمانی

وای باورم نمیشه،من همین امروزدرموردقانون  جذب تاپیک زدم ولی اصلااستقبال نشد،حتی جذب خودموشرح دادم،دوست داشتم تونی نی سایت درموردقانون جذب وجذب هامون بگم،الان ک این تاپیکواتفاقی دیدم چقدرخوشحال شدم حس میکنم این جذب امروزمه،درسته توتاپیکم خودم کسی حرفی نزدولی فرقی نداره من به خواستم رسیدم شکرت خدای جذبهای من

عزیزم اکهارت تله توی کتاب جهانی نو میگه قبول کنید که این من ذهنی یا همون ایگوی افراد هست که باعث میش ...

افرین دقیقا همینه 

همه ما روح الهی هستیم و پاک و عالی و بی نظیر اون ک باعث میشه خطا کنیم ایگو یا ذهن ماست 

ب همین دلیل من هربار کسی کاری می کنه ک ناراحت میشم میگم این خودش نیست ک این کارو کرد روح الهیش نیست ذهنش بود و پاک سازی می کنم ک حسم درست بشه 

اگر ادامه بدید و ول نکنید این رویه رو می بییند زندگی تون چ بهشتی میشه مخصوصا تو ارتباط با همسراتون حتما این کارو بکنید

2738

برای اینکه شهود فعال شه یکی از ساده ترین راهها طلب هدایت کردنه. هیچ روش خاصی هم نداره. صرفا با خدا ارتباط میگیرید و ازش میخواید هدایتون کنه راه درست رو نشونتون بده یا اگر کاری باید انجام بدید رو بهتون بگه.

خدا خودش راه ارتباط رو باهاتون پیدا میکنه.

امروز اتفاق عجیبی برام افتاد چند روز بود من از خدا بابت چیزی هدایت میخواستم امروز به دلم انداخت تو یه لینک برم برای پیدا کردن جوابم. تا کامپیوترو روشن کردم و دنبال لینک رفتم تصادفا هدایت شدم به یه صفحه دیگه که مربوط به یه کار مهمی هست که این روزا درگیرشم (ربطی هم به اون چیزی که سوالم بود نداره). و ناگهان متوجه شدم یه سری کار هست که باید انجام میدادم و اگر امروز نمیومدم تو این صفحه ممکن بود بدجوری به مشکل بخورم خلاصه کارامو درست کردم و اصلا اون موضوع قبلی رو فراموش کرده بودم که یهو یادم اومد ای بابا من واسه اون طلب هدایت کرده بودم اما یه مسئله خیلی مهمترم حل شد. 

موندم تو این حکمت و عشق بی نظیر خدا. من یه چیز دیگه طلب کرده بودم اون منو تو راه درست کردن یه چیز اصلی تر و مهم تر گذاشت. 

دوستان من به قانون جذب و ارتعاش و حس خوب و.. اعتقاد دارم اما چیزی که ورای همه این صحبتا و قانون کشف کردم خدا بوده. الان معتقدم حتی اگه آدم ناراحتم باشه اما اعتقاد و باورش به خدا قوی باشه حتی با وجود ارتعاش غم و اندوهی که میفرسته خدا براش کارشو راه میندازه و حال دلشو خوب میکنه. گرچه در نهایت کسی که ایمان خیلی قوی داره طبیعتا خوشحاله چون خیالش راحته. میخوام بگم اگر غصه دار شدید برید سمت خدا. این حتی از زوری خوشحال کردن خودتون هم موثرتره. من واقعا دیگه با همه وجودم باور دارم هرچی از خدا بخوایم بهمون میده. حتی حال خوب رو. به بهترین شکل. 

خیلیا هستن میگن خدا سیستمه قانونه و .. یعنی فقط باید خوشحال باشی که خوشحالت کنه و... من بحثی ندارم با این افراد. من فقط نظر و تجربه شخصیمو نوشتم اینجا چون بازم حس کردم شاید به کار کسی بیاد. خدا از نظر من عشق نامحدوده. ورای شرط و شروطهای ماست.

به این تاپیک برید تا زن های موفق دنیا رو بشناسید و ازشون الهام بگیرید:  زن‌های موفق   تاپیک بعدیش با همون اسم برای ثبت نظراتتون در رابطه با تاپیک اصلی بازه    
برای اینکه شهود فعال شه یکی از ساده ترین راهها طلب هدایت کردنه. هیچ روش خاصی هم نداره. صرفا با خدا ا ...

بسیار عالی . احسنت 

با دو دسته آدم نمی شود بحث کرد : بی سواد و با سواد (( سمفونی مردگان، عباس معروفی))

انرژی مثبت انرژی مثبت:

🔻

قدرتی در درون تو وجوددارد چنانچه آن را بیدارکنی واز آن استفاده کنی میتوانی برتمام موانع وراثت وجامعه فایق آیی و بر تمام شرایط تسلط پیدا کنی وبه شخصی قدرتمند تبدیل شوی.

"والاس واتلز"

@afradmosbat

انرژی مثبت انرژی مثبت:

🔻

هدف اصلی زندگی احساس شادی و تجربه لذت است. شادی درونی جوهره موفقیت است. به دنبال خوشی خودتان بروید. تا موفقیت نیز شما را پیدا کند

"راندا برن"

@afradmosbat

#افرادمثبت

انرژی مثبت انرژی مثبت:

⭕️ قانون فرکانس

💯 فرکانس فکری خود را افزایش دهید

✅ هر فکر شما دارای فرکانس خاصی می باشد و جهان هستی بر اساس آن، فکر شما را در فرکانس مشابه قرار می دهد و به سوی شما باز می گرداند نه فرکانسی بالاتر و نه پایین تر، دقیقا مشابه

فکر فقیر، موضوعات مرتبط با فقر را بازتاب داده و فکر غنی، موضوعات پیرامونی ثروت و فراوانی را

♦️ یک فرد شاد که در فرکانس شادی قرار دارد، هرگز به آدم های غمگین و افسرده برخورد نخواهد کرد و آنها را نمی بیند چرا که فرکانس آنها چیز دیگریست

♦️ فرکانس مانند رادیو می باشد، فرکانس 990 مگاهرتز بطور مثال مربوط به رادیو فرهنگ می باشد و وقتی شما رادیوی خود را بر روی آن موج تنظیم می کنید، فقط رادیو فرهنگ را می شنوید و نه رادیو پیام را

♦️ جهان هستی دقیقا به همین گونه می باشد و چیزهایی را برای شما تدارک می بینید که شما خواسته اید

💯 زندگی گذشته شما براساس فرکانس ایجاد شده از فکر شما رقم خورده است

✅ از امروز فرکانس خود را افزایش و تغییر دهید تا جایگاه شما در جهان تغییر نماید، تا شرایط جدید و آدم های جدید وارد زندگیتان شوند

درآمد بالاتر، پیشنهادهای کاری بهتر، موقعیت های بهتر و تجربه های بهتر حاصل تغییر فرکانس شما خواهد بود

💯Join us:

@jaza_beh

برای اینکه شهود فعال شه یکی از ساده ترین راهها طلب هدایت کردنه. هیچ روش خاصی هم نداره. صرفا با خدا ا ...

حتی اگه نماز هم نخونیم و فقط ارتباط کلامی بگیریم درسته و ازش فقط به زبون هدایت بخوایم

حتی اگه نماز هم نخونیم و فقط ارتباط کلامی بگیریم درسته و ازش فقط به زبون هدایت بخوایم

عزيزم به نظر من اون به اعتقاد خودتون بستگی داره و شخصا فکر میکنم هر روشی که احساس بهتری میده برای هر آدمی اون بهتره

به این تاپیک برید تا زن های موفق دنیا رو بشناسید و ازشون الهام بگیرید:  زن‌های موفق   تاپیک بعدیش با همون اسم برای ثبت نظراتتون در رابطه با تاپیک اصلی بازه    
2706