2733
2734
عنوان

قانون جذب و شکر گزاری و رسیدن به آرزوها ، خدای بی نهایت مهربانی در کنارت

| مشاهده متن کامل بحث + 2626267 بازدید | 66916 پست
خودت داری اینو تبدیل به یه باور میکنی درسته ادم از تکرار یه سری جمله به نتیجه ای نمیرسه.... ولی اگه ...

امیدوارم اون آدم زودتر بره .اینکه به منفی‌ها فکر نکنم سعیمو میکنم هرچند زیاد توش موفق نیستم .اما اینکه ورودی ذهنم رو مثبت کنم یعنی چی ؟؟چجوری .میشه مثال بزنید که متوجه بشم .پیشاپیش سپاس

وزن اولیه ۶۱وزن فعلی ۵۷/۵وزن هدف ۵۵
امیدوارم اون آدم زودتر بره .اینکه به منفی‌ها فکر نکنم سعیمو میکنم هرچند زیاد توش موفق نیستم .اما این ...

سلام

مثال : اخبار منفی گوش نده... اینستاگرام واتساپ و شبکه های اجتماعای فقط و فقط بخش مثبتها رو برای خودت نصب کن

یعنی اگه تو شبکه های اجتماعی هستی فقط مثبتاشو انتخاب کن که بیان بالا و ببینی--هرروز جمله تاکیدی مثبت بنویس گوش بده

صدای خودتو ضبط کن جمله مثبت بگو............

با ادمای منفی نگرد... هم صحبت نشو

خلاصه فقط تو ذهنت به مورد مثبت فک کن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سلام مثال : اخبار منفی گوش نده... اینستاگرام واتساپ و شبکه های اجتماعای فقط و فقط بخش مثبتها رو برا ...

سالهاست اخبارو دنبال نمیکنم.و مدتها صدای خودمو گوش میدادم .که تونستم چند تا جذب داشته باشم .الان ماههاست که وویس جدید ضبط نکردم البته بنا به دلایلی نتونستم این کارو انجام بدم .ولی ورودیهای منفی ذهنم خاطرات منفی گذشته ست که دست از سرم بر نمیدارن .و خلاصی ازشون تا الان که سخت بوده

میشه طریقه نوشتن بهم بکی  قبول شدن توی کنکور ،رشته دلخواهم‌ ،مثلا چی بنویسم

خوب تو یه جمله بنویس دیگه :مثلاً خدایا شکرت که کنکور سال ۴۰۳در رشته .......از دانشگاه.......در شهر .....قبول شدم.

سالهاست اخبارو دنبال نمیکنم.و مدتها صدای خودمو گوش میدادم .که تونستم چند تا جذب داشته باشم .الان ماه ...

همین الن پاشو .........تنبلی رو بزار کنار.......صداتو ضبط کن

منم ئدوباره هفته پیش صدامو ضبط کردم.............. یه ربع بیشتر وقتتو نمیگیره

بعد برای خاطرات منفی و افکاری که ولت نمیکنن تنها راه حلش تی حسابداریه::::::::::::::::::::: رد خور نداره......... یه ماه مداوم امتحان کن::::::::::::::::::::

@@@ من این تکنینک را انجام دادم. عالیه حتما تک تکتون انجامش بدین

@@@یه تکنینک سریع و سیر دفع افکار منفی

این یکی از تکنینکهای NLP هستش. یه راهی که ذهنتونو گول میزنین

یه دفترچه خیلی کوچیک و یک خودکار بردارین باید همیشه همراهتون باشه و محرمانه باشه کسی نبینه

بعدش یه T حسابداری توش میکشین. سمت راست مینویسین افکار منفی و چپش مینویسین افکار مثبت

حالا هر لحظه فکر منفی کردین دقیقا باید همون لحظه باشه باید فکر منفیتونو بنویسین و بعد دقیقا روبروش نه جای دیگه فکر مثبت همون فکر منفی را بنویسین

مثال:::: فکر منفی: وای بچم دیرکرد. نکنه تصادف کرده باشه

فکر مثبت: بچم الان در سلامت و امنیت کامله

نباید فکر مثبت را اینجوری بنویسین:: نه بچم تصادف نکرده این غلطه چون ناخودآگاه شعور نداره و فقط کلمه تصادف را میبینه

و همینطور ادامه بدین. نزارین فکر منفی که تولید شده یه ساعت بعد بنویسین باید همون لحظه بنویسین

بعد معجزشو میبینین:::::::

حالا دلیلشو میگم. چون ذهن تنبله و دوس نداره هی بره بنویسه. و با خودش میگه چه کاریه چرا من اصلا اجازه بدم این آدم فکر منفی کنه بعدشم هی بره بنویسه. با خودش میگه اصلا نمیزارم فکر منفی کنه تا نره بنویسه

باور کنین روز اول کلی فکر منفی نوشتم ولی فرداش نصف شد.

به این میگن تکنین برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه

*************************تکنیکهای دیگه هم هست که مدت اثرگذاریش به سرعت بالا نیست و د رکل خوب هستن.

میشه طریقه نوشتن بهم بکی  قبول شدن توی کنکور ،رشته دلخواهم‌ ،مثلا چی بنویسم

میتونی از راهکارهای زیر، در جهت جذب هر خواسته ایی استفاده کنی::::

1- یه کاغذ بردار هدفتو دقیق با تمام جزئیات بنویس. زمان رسیدن به هدفتو بنویس. جملت به صورت زمان حال باشه

مثال: خدایا سپاسگزارم، سپاسگزارم و سپاسگزارم که تا پایان سال 95 یه آپارتمان 100 متری عالی سه خوابه با حیاط باغچه دار در منطقه پونک خریدم.

هدفت که مشخص شد، هر روز صبح جمله هدفت را یه بار بنویس (ولی غرق در آینده نشو، در حضور باش و به هدف آیندت نچسب، در جهت هدفت تلاش کن، ولی مضطرب و نگران نتیجه هدفت نباش، در همین لحظه که هدفت هم محقق نشده باید شاد و خوشحال و سپاسگزار باشی (رعایت این نکته حیاتیه وگرنه به نتیجه نمیرسی))

2- جملات تاکیدی مثبت در هر موردی و هم در مورد اهدافت را با صدای خودت ضبط کردی، شبها قبل خواب در گوشت بزار و گوش کن یا هر تایمی که وقت آزاد داری گوش کن تا باورهات عوض بشن

3- تو فایل صوتی میتونی قربون صدقه خودت بری تا خودتو دوست داشته باشی و اول از همه عاشق خودت باشی.

4- هر روز صبح هر چقدر میتونی شکرگزاری بنویس و بگو .هر لحظه هر چی میگیری، شکرگزاری آنرا بنویس.حتی یه شکلات کسی بهت داد برو شکرگزاری براش کن

5- اخبار و داستان منفی اصلا گوش نده

6- کتاب بینهایت مهم حضور در وضعیت صفر جو وایتلی( زندگیتو دگرگون میکنه) که باعث میشه پاکسازی کنی. پاکسازی مدام و بی وقفه 

7- به راحتی ببخش به دیگران عشق بی قید و شرط داشته باش

8- مدیتیشن یا خودهیپنوتیزم هم انجام بده (راحترش اینه هر وقت در روز تونستی دم و بازدم عمیق و آگاهانه انجام بدی ( در جهت رسیدن به حضور)

10- تکنیک آینه- بزار رو میز کارت و هر روز چند دقیقه بهش لبخند بزن.

11- تقریبا یک روز در میان تجسم خلاق انجام بده

12- باور اینکه فردای از پیش تعیین شده ای وجود ندارد رو هر روز بنویس و بنویس "من امرزم را با شادی میسازم"

13- اهدافت را با عکس هر جایی در معرض دیدت است بچسبون

16- سه هدف اصلیت را روی زنگ هشدار موبایلت بزار

17-اصل مهم اصل احساسات است. قانون جهان، قانون احساسات است. اگه احساس مثبت و شادی داشته باشی بدون و آگاه باش که فقط اتفاقهای مثبت به سمتت جذب میشن و صددرصد مطمن باش اگه احساس منفی داشته باشی فقط و فقط اتفاقهای منفی را به سمت خودخودت جذب میکنی.

حالت دوم

😂😂😂😂شما درست میگی خیلی تنبلم .ولی دلیل اینکهدیگه وویس ضبط نکردم اینکه اغلب اوقات گوشیم دست بچمه میترسم .جایی جلوی کسی یا حتی همسرم پلی کنه آبروم بره  .

درمورد نوشتن حس بدم .اینجور نیست که نگران اتفاق خاصی باشم .فقط یه عده آدم تو زمانهای مختلف بام بدرفتاری کردن و من جوابشون رو ندادم .الان تو ذهنم همش دارم باشون میجنگم .آیا نوشتن در این مورد هن کاربرد داره؟؟

از طرفی هم مستاجر هستیم نمیتونم خودکار دم دست بزارم میترسم پسرم دیوارها رو خط خطی کنه.کلا همه چی دست به دست هم داده تا من نتونم قوانین جذب رو درست انجام بدم .

و اینکه انرژی مثبت جان از پیامهات خیلی انرژی میگیرم وبسیار سپاسگزارم که وقت میزاری و جوابمو میدید..

[QUOTE=330411001]😂😂😂😂شما درست میگی خیلی تنبلم .ولی دلیل اینکهدیگه وویس ضبط نکردم اینکه اغلب اوقات گوشیم دست بچمه ...[/QUOTE

دوستم اینایی که گفتی همه بهانس!!!!!!!!!!!!!!!!

@@@@@پاشو صداتو ضبط کن .... میتونی آیکون ضبط صدارو مخفی کنی تا پرست نبینه.........

منم چند بار دور سفره وسط مهمونی دنبال دخترم دویدم............ههههههههههههههههههههه.................چون ویسمو از قصد و لج بازی با من میزاشت برای همه ههههههههههههههههههههههه حالا  خیلی هم مهم نبود .............. یه لحظه هم همه بشنون .........اعتماد به نفس داشته باش.............اینا خواسته هات هستن.......

@@@@@@@@@@قرار نیست تمام روز خودکار به دست باشی............. صبح زود پاشو نیم ساعت یه ربع  اهدافتو بنویس..............بعد خودکارو مخفی کن

[QUOTE=330411001]😂😂😂😂شما درست میگی خیلی تنبلم .ولی دلیل اینکهدیگه وویس ضبط نکردم اینکه اغلب اوقا ...

من که اصلا دلم نمی‌خواهد کسی خواسته هامو بدونه 😂😂😂😂منظورم از نوشتن نوشتن اهدافم نبوده که منظور تی حسابداری بود که کلا باید خودکار به دست باشم

من که اصلا دلم نمی‌خواهد کسی خواسته هامو بدونه 😂😂😂😂منظورم از نوشتن نوشتن اهدافم نبوده که منظور ت ...

آهان تی حسابداری....

ولی حیاتیه ..‌ حتما انجامش بده

الان نه موبایل اومده... تو نوت گوشیت تایپ کن... همه جا هم میتونی ببری

آهان تی حسابداری.... ولی حیاتیه ..‌ حتما انجامش بده الان نه موبایل اومده... تو نوت گوشیت تایپ کن.. ...

مرسی گلم که جواب میدید .ببخشید خسته است کردم با سوالات 😂😂😂

2706