2733
2739
عنوان

نی نی اون بالاها جا خوش کرده قصد پایین اومدن نداره

| مشاهده متن کامل بحث + 651 بازدید | 63 پست
عجباااا فک‌کنم نی نی منم همین قصدو داره حالا میترسم بمونه ماشالله درشت بشه دیگه درنیاد 🤐🤐🤐 اون ...

😂😂😂

پسر نازم مامان فدات بشه تک دونم😘😘😘😘 . انشالله دامنه همه ی منتظرا سبز بشه .                 خستم از این زندان که نامش زندگیست پس قشنگی های دنیا مال کیست .                                        سکوتم از رضایت نیس دلم اهل شکایت نیس .  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره دقیقا منم تو همین شرایطم البته ناشکری نمیکنما  میگم شاید مصلحت اینه سزارین بشم  دیگ ...

اره عزیزم.اصرار به هیچی نداشته باش.اگه طبیعی شد و مطابق میل خودت که خیلی عالی و خوبه ولی اگه نشد هم سزارین عااالیه.ان شاالله کوچولوت رو با سلامتی و بهترین روش زایمانی که مناسبه بغل بگیری.

خدای منننن🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ چه فندوقای سرتقی دکتر من گفت تا ۱۶ اگه نیومد دیگه بیا سزارین  ولی ...

اینا رو باید به زور بکَنن بیارن بیرون😅😅 😍

انشالله سلامت بیاد بغلت😍

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی
2742
2740
زیادی خوش میگذروندن اون تو دیگه.😄😄😄

اره🤣یادش بخیر چقدر تاپیک میزدم ک چرا درد ندارم. چرا بچه نمیاد😂آخرم ب زور کشیدنش بیرون. 

تاپیک نی نی یار حذف تاپیک       خدایا منو لاغر کن. وزن شروع 85تاریخ 1400/12/01 هدف 75
نگران نباش بچه من تومعدم بود رفتم زایمان کردم مال تخت بغلیم شکمش پایین بودچندساعت قبل منم بستری شده ...

خداکنه زایمان منم سبک باشه 

حالا دیگه هرچی خدا بخواد 

من دیگه همه کار کردم واسه طبیعیه

فقط سوالی که واسه خودم‌پیش اومده میگم‌نکنه فرم‌لگنم طوریکه که نی نی کلا نمیتونه بیاد 

پسر قشنگم خیلی خوش اومدی💕 . امیدوارم عشق اهل بیت(علیهم السلام) همیشه تو دلت باشه 😍
فندق من پسر

عزیزم علایم تو بهم میگی من سنو ان تی مشخص نبود جنسیت انومالی هم ۱ ماه دیگه هس میشه بهم اعلایم تو بگی خیلی کنجکاوم

پسر نازم مامان فدات بشه تک دونم😘😘😘😘 . انشالله دامنه همه ی منتظرا سبز بشه .                 خستم از این زندان که نامش زندگیست پس قشنگی های دنیا مال کیست .                                        سکوتم از رضایت نیس دلم اهل شکایت نیس .  
عه شما که تیکرت تموم شده به دنیا نیومده هنوز؟

چرا ۱۴ روزه زایمان کردم.خواستم بگم ب چیز خاصی اصرار نکن از خدا بخواه هرکدوم ک ب صلاحته برات قسمت کنه.

به توکل نام اعظمت...خدایاااا شکرت که فندق و گردو و بادوم رو به من هدیه کردی .....عاشقتمممم خدااااااخدااایاااا
اره عزیزم.اصرار به هیچی نداشته باش.اگه طبیعی شد و مطابق میل خودت که خیلی عالی و خوبه ولی اگه نشد هم ...

ممنون عزیز

انشالله هرچی خیره پیش بیاد 

خدا بچه شماهم حفظ کنه 🌺

پسر قشنگم خیلی خوش اومدی💕 . امیدوارم عشق اهل بیت(علیهم السلام) همیشه تو دلت باشه 😍
2706