2733
2734

تاحالا دییدین کسایی ک تموم دکترا حتی دکترای تهران جوابشون کنن حتی ای وف اف هم نمتونن انجام بدن.بعد خدا واسشون معجزه کنه ببچه دار بشن

به زن عموی من حتی گفته بودن که میتونی طلاق بگیری چون اصلا ممکن نیست بچه دار بشه شوهرتون ولی بعد ۲۰ سال شد که الان ی پسر ۶ سال دارن 

ی صلوات میفرستین برای اینکه از دانشگاه فرهنگیان قبول بشم   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دیدم بعد ۱۷ سال بخاطر دلدرد آپاندیس بستری میشه و بهش یه نینی میدن😆😄توکلت به خدا باشه

خدایا بیبی چک مثبتم آرزوس خدایا شکرت به آرزوم رسیدم ۱۴۰۰/۴/۱۲ بیبی چکم مثبت شد خدااااااااااایاااااااا شکرت ۱۴۰۰/۵/۶ رفتم سونو تشکیل قلب گفتن قلب کوچولو نینی تشکیل شده شکرت خداجونم سالم برسون دستم😍۱۴۰۰/۶/۶ رفتم سونو ان تی خداروهزار مرتبه شکر نینی سالم و سرحال بود وقتی صدای قلبشو شنیدم و تکون هاشو دیدم آرزو کردم خدا دامن همه ی منتظر ها رو سبز کنه و این حس رو قسمتشون کنه جفتم قدامی پرویا هست و طول سرویکسم ۳۰ یکم نگرانم اما به خدا امید دارم خدا جونم شکرت شکرت شکرت😍۱۴۰۰/۷/۴ رفتم برای مراقبت و صدای قلب نی نی رو دوباره شنیدم خداروشکر اوضاع خوب بود دکترم گفت واکسن کرونا بزن تا خودت و نینی از خطر محفوظ بشین به امید خود خدا واکسن زدیم هم من هم بابایی ☺ نی نی گلم نمیدونم دخملی یا پسر ولی بدون منو ابجی جون و بابایی عاشقتیم برای سلامتی هممون یه صلوات میفرستین خاله ها😍نینی گلم😍 عمر مادر امروز انقدر کنجکاو بودم بدونم چی هستی که رفتم سونو با ابجی جونت به منو آبجی گفتن یه دخمل ناز تو راهه خدا سالم برسونه تو رو پیش ما😍😍😍😍😍۱۴۰۰/۸/۴ رفتم سونو آنومالی خداروشکر همه چیز خوب بود ولی هنوز جفتم سرراهیه😢 امیدوارم بره بالا امروز همه اجزای بدنت رو مو به مو دیدم قربونت بشم دکتر گفت صد درصد یه دخمل طلا تو راه دارم 😍 دورت بگردم پرنسس کوچولو 
2731

بله زنداییم

بهترین دکترای تهرانو رفت همه جوابش کردن گفتن هیچوقت باردار نمیشی مشکلت خیلی پیچیده اس ...تا همین پارسال که باردار شد دخترش الان ی سال و چن ماهشه  

آره اون دیوونه منم :)

اره هم شهری ما بچه دارنمیشدیه بچه اورد ازبهزیستی بعدچندسال خانواده مادری بچه پیداشدهمه چیزشون فروختن رفتن یه شهردیگه تانتونن بچه روبگیرن بعدسی سال خدایه پسردادخانمه هرماه پریودمیشده شکمش میرفته جلو میترسه مریضی گرفته باشه میره دکترسونومینویسه میفهمه۵ماهه بارداره ب همین راحتی خدابخوادمیشه

منتظرمعجزه خدام تادلم آروم بگیره میشه یه صلوات یه دعامنومهمون کنی اگه دعام کردی به حق حضرت زینب حاجت روابشی💚🤲
2738

من رفتم دکتر بهمون گفت اصلا نمیتونی طبیعی باردار شی اسپرم های شوهرت خیلی کمه در حالی که من تازه ۲۰ سالمه و شوهرم ۲۸ گفت  حتی اگه ۵ سال ۱۰ سال صبر هم کنی نمیشه  رفتیم شهرستان پیش دکتر دیگه چندماه  شوهرم قرص مصرف کرد متخصص گف که وضعیت اسپرم هاش خوب شده اما باز طبیعی باردار نمیشید برید ای وی اف یا ای یو ای کنید ما ای وی اف انتخاب کردیم  امپول .دارو. پانکچر .انتقال اما همه زحمت هامون هیچ شد منفی شد 😔اما ماه بعدش به لطف و مهربانی خدا طبیعی باردار شدم اونم در اوج ناامیدی حتی بدون مصرف یه قرص خدایا شکرت انشالله همه منتظرا مامان شن 

در ظلماتِ شب، تنها خداست که صدایت را می‌شنود... ❤️ خدایا شکرت بابت معجزه قشنگت 👪

خودم توی تاپیکام هس😊😊

ابد در پیش داریم.....💚                                            بر بی دفاع ظلم نکن از خدا بترس... زیرا ز بی دفاع حمایت خدا کند....زخم زبان نزن ک ب شمشیر روزگار....زخمی خوری ک کس نتواند دوا کند♥

بله ولی از جزییاتش خبر ندارم چون زیاد اشنا نبود 

فقط میدونم همه دکترا رو رفت و کاشتم جواب نداد بعد از ی مدت خود ب خود حامله شد یه پسر اورد و الانم دو تا پسر داره

هدف من از تاپیکام خنده و سرگرمی و اوردن لبخند روی لب شماست‌.حتی اگه بتونم یه نفرو بخندونم برام ارزش داره  
چجوری عزیزم.ما هم همین مشکلو داریم

تهران میرفتن ولی نمیدونم کجا میرفتن من حتما میپرسم بهتون میگم 

هیچوقت امیدتون رو از دست ندین😊

من بهتون درخواست دوستی میدم تا گمتون نکنم قبول کنین 

ی صلوات میفرستین برای اینکه از دانشگاه فرهنگیان قبول بشم   
2706