2737
2734

ممنون میشم راهنماییم کنید 

بافکر کردن به هرالاغی ذهن خودرا باغ وحش نکنیم....! ،برا خوب شدن مریضیم یه صلوات برام میفرستین ممنونم منم دوس دارم بخندم   ...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

رنگ

تا دهان مفت و گوش ها مفتن؛ پشت مان حرف مفت بسیار است .🖖🏻🧡آن کس که بداند و بخواهد که بداندخود را به بلندای سعادت برساند/آن کس که بداند و نداند که بداند چون کوزه آب است ولی تشنه بماند/آن کس که نداند و بخواهد که بداند/جان و تن خود را ز جهالت برهاند/آن کس که نداند و نخواهد که بداند/حیف است چنین جانوری زنده بماند/عاشق شعر خنده سرگرمی.💚 درخواست دوستی نده کاربر عزیز⛔❤
2731
2738
بدن

ببین بنظرم رنگ

چون الان خانما اکثرن رنگ و مش و لایت و اینا میکنن ولی تتو نه خیلی رایج نیست

اما رنگ باید خیلی کارت خوب باشه ک معروف شی توی شهرتون نونت توی روغنه بخصوص عید ک دیگ تقریبا همه رنگ و اینا میکنن

خلاصه ک رنگ رایج تره الان همه رنگ میکنن حتی کم سن و سالا اما تتو نه

که عشق از پرده عصمت برون آرد زلیخا را..
حالا من بین ناخن و مژه موندم

من مژه هم میخوام یاد بگیرم ولی ناخن خیلی علاقه دارم 

بافکر کردن به هرالاغی ذهن خودرا باغ وحش نکنیم....! ،برا خوب شدن مریضیم یه صلوات برام میفرستین ممنونم منم دوس دارم بخندم   ...
حالا من بین ناخن و مژه موندم

چون دوتا کار میخوام بکنم اسون تره مژه رو انتخاب کردم من شما نمیدونم 

ببین بنظرم رنگ چون الان خانما اکثرن رنگ و مش و لایت و اینا میکنن ولی تتو نه خیلی رایج نیست اما رنگ ...

اخه یکی گفت الان پول مواد گرون شده وضع مردم بد نمیسرفه .. 

چون دوتا کار میخوام بکنم اسون تره مژه رو انتخاب کردم من شما نمیدونم

حقیقش من برام درامدش مهمتره چون با دوتاشون اوکی ام

میخوام ببینم کدوم درامدش بیشتره ولی کسی نیست بپرسم  

اخه یکی گفت الان پول مواد گرون شده وضع مردم بد نمیسرفه .. 

اره اینم هست ولی یکی ک جا افتاده باشه قطعا سود داره خیلی هم داره 

هرچی بری چندماهی خاک خوری داری حتی شاید از جیب  خودت بدی ک مشتری هات زیاد شن و یکم جا بیوفتی

2706