2737
2739
عنوان

کارای اوایل رلم مونده رودلم

| مشاهده متن کامل بحث + 333 بازدید | 37 پست

ولش کن  دیگه

ادمی که بخاطر چیزی و کسی عوص بسه دیه نمیسه روش حساب کرد خواهر 

کاربر پسر هستم، عقاب آریایی 🤟. سر خم کردیم تا هم قدشون بشیم‌‌، فکر کردن قد واقعیمون اینه:).... 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چقدر مسخره اصلا تو مسائل احساسی اجازه نظر دادن دوست رو نده خیلی اشتباه بزرگیه، دوم چه الکی سخت میگیری شاید سرش شلوغ بوده دیر ج می‌داده همین که الان بهت اهمیت میده و تغییر روش داده ینی واسش مهمی یکم چشماتو باز کن عین بچه ها حرف نزن. 

2731
ن عزیزم فک کردی...من یه ماهه دارم خودم میکشم ک مردی ک دوساله باهامه سین کنه بدتر لج می کنه تازه اصلا ...

چ بد اگه عوض نمیشه کات کن گلم ینی چندبار بگو مستقیم بهش ولی دیدی بازم تکرارکرد کات کن خودتو عذاب نده

چقدر مسخره اصلا تو مسائل احساسی اجازه نظر دادن دوست رو نده خیلی اشتباه بزرگیه، دوم چه الکی سخت میگیر ...

جریان این پروفایلتون چیه بیشتریا دارن

والدینی ک میگید دخترم باید تا قبل ۸خونه باشه    نیستی ببینی تا هشت چه میکنه این بازیکن.......‌‌....!                               😂😂😐میشه برای رسیدن ب اهداف وارزوهام ی صلوات بفرستی😢فرستادی بگو منم برات بفرستم😉پروفایل ادم اثر انگشت ادمه 😂😂😂برندار خانم 😂😂😂برندار         
2738
چ بد اگه عوض نمیشه کات کن گلم ینی چندبار بگو مستقیم بهش ولی دیدی بازم تکرارکرد کات کن خودتو عذاب نده

من اصلا سر این رفتاراش جوابش نمیدادم ...اما ن درست میشه ن ولم میکنه اونقد حرص خوردم پیر شدم...خسته شدم از بس مسقیم و غیر مستقیم گفتم اثر نداشت

من اصلا سر این رفتاراش جوابش نمیدادم ...اما ن درست میشه ن ولم میکنه اونقد حرص خوردم پیر شدم...خسته ش ...

امشب مستقیم بهش بگو اگ میخای انقد دیرسین بزنی پیم مده تازمانی ک وقت داشتی هرموقع وقتت برام اندازه یه ساعت خالی بود ک مثل ادم زود ج بدی پیم بده