2737
2734
عنوان

انسانی یا عکاسی

341 بازدید | 7 پست

اگه اطلاعاتی دارید لطفا کمکم کنید

من به عکاسی خیلی علاقه دارم ولی خب از بازار کار و ایندش میترسم...بعد تو هدایت تحصیلی انسانیم اوردم...حالا نمیدونم چیکار کنم کدومو برم...کدوم بازار کارش خوبه؟!درامد و ایناش چی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ینی میگید برم عکاسی...تو انسانی میتونم چ شغلایی داشته باشم

تو انسانی فقط باید رتبه ی خیلی بالا بیاری تا حقوق قبول شی. اونم باید تحقیق کنی ببینی بازار کار داره یا نه. شاید داشته باشه. غیر از اون هم روانشناسی رو داره. شرایط کار روانشناسی رو هم نمیدونم. ولی غیر از این دوتا، رشته ی خوب دیگه ای نداره. ولی من که خودم ۲۶ سالمه و الان دارم پایان نامه مینویسم و توی درس سرد و گرم چشیدم، میگم برو عکاسی. یکی از همکلاسیهامم رشته هنرستانیش عکاسی بود و از ۱۷ سالگی شروع به کار کرد و درآمد آنچنانی داشت در حدی که چند سال بعد ماشین آخرین سیستم گرفت. حالا برای چی اصلا به انسانی فکر میکردی؟ به نظر من که به درد نخور ترین رشته ست

تو انسانی فقط باید رتبه ی خیلی بالا بیاری تا حقوق قبول شی. اونم باید تحقیق کنی ببینی بازار کار داره ...

اخه تو هدایت تحصیلیم این دوتارو اوردم...فردا باید برم ثبت نام پس همون عکاسیو میرم

2738