2737
2734
عنوان

خدایا امشب بهم عیدی بده این موش رو بگیر 🙁🐁🐀

| مشاهده متن کامل بحث + 197 بازدید | 38 پست
مگه همیشه فقط خونه شماست اگه هست ک حق داری ولی اگه نیست تحمل کن اون بنده خدا خودشم راضی نیست

عزیزم از ۳ سالگی با ماست پدرم فوت شد کسی جمش نمیکنه منم دوساله مادرم مریضه خیلی کثیفه بخدا ساعت شش میاد ادمو بیدار میکنه یه کارامیکنه اصن

دعا کنید برا سلامتی مادرم 😿دلم نمیخواد دیگه عمل شه اگه مامانم خوب شه دیگه هیچی از خدا نمیخوام 😭😭
از کجا میان  بچه میندازن؟

نمیدونم بخدا از کجا میاد ژینا جون نه اینا بچه نیستن یکی یکی میان این یکی خیلی خیلی جیر جیر میکنه 

دعا کنید برا سلامتی مادرم 😿دلم نمیخواد دیگه عمل شه اگه مامانم خوب شه دیگه هیچی از خدا نمیخوام 😭😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببین از کجا موش میاد راهشومسدود کن.مثلا خونه ما از پشت لباسشویی فاضلابش میومد راهشو مسدود کردیم یه د ...

راهشو نمیتونم پیدا کنم بخدا جایی سوراخ نیست اصن

نمیدونم بخدا از کجا میاد ژینا جون نه اینا بچه نیستن یکی یکی میان این یکی خیلی خیلی جیر جیر میکنه&nbs ...

همه جا تلع بزار 

قرصی چیزی بزار

یا زنگ بزنید جایی بیان بگیرن

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
2728
همه جا تلع بزار  قرصی چیزی بزار یا زنگ بزنید جایی بیان بگیرن

میگم زنگ بزنم آتش نشانی مسخره ام میکنن 

میگم زنگ بزنم آتش نشانی مسخره ام میکنن 

ن چرا 

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
عزیزم از ۳ سالگی با ماست پدرم فوت شد کسی جمش نمیکنه منم دوساله مادرم مریضه خیلی کثیفه بخدا ساعت شش م ...

ان شاالله خدا برای جفتتون درست کنه و خیر بخواد

امیدوارم برنده بشی، توی اون جنگی که به هیچکس درباره اش نمیگی:)
2740

بهتره با یه شرکت سمپاشی معتبر صحبت کنی و مشاوره بگیری 

فکر کنم از یکی که کارش موش گیری باشه بپرسی بهتره تا اینجا 

اگرم پول سمپاشی موش نداشته بعضی شرکتها مثل ما سم موش ایتالیایی میفروشن که خیلی ارزونتر از گرفتن خدمات سمپاشی هست.