2410
2553

این تو یک ماه بار دومه🙁امروز صبح دیدم تو آشپزخونه قبلی رو بزور گرفتیم🙁کم بدبختی ندارم مادر مریض پدربزرگ سربار زندگی بهم ریخته باز حوصله ندارم بره تو کارتون جهازم 🙁باز کل خونرو بشورم این چه زندگیه  تف

دعا کنید برا سلامتی مادرم 😿دلم نمیخواد دیگه عمل شه اگه مامانم خوب شه دیگه هیچی از خدا نمیخوام 😭😭

مامان ماهلین😘.       انشاالله هرکه بادردش میخوابد با درمانش بیدارشود..🙏.      ترس فقط اونجا که هوشنگ ابتهاج میگه :وقتی همه چیز خوب است، میترسیم!ما به لنگیدن یک جای کار عادت کرده‌ایم ...️️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

تله بزار

انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                 نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
2720

چسب موش بگیر بزن 

اگه جواب بی ادبیتو نمیدم به این دلیل نیس که جوابی ندارم به این جمله اعتقاد دارم که هیچگاه باخوک کشتی نگیر زیرا تولجن مال میشوی واو لذت میبرد وگرنه جواب واسه امثال تو فراوونه🙌🙌🙌
2714
تله موش بزار مرگ موش بریز تو خیار بزار پشت یخچالو اینا البته اگه بچه کوچیک ندارید

یعنی چی اگه بچه کوچیک نداره؟؟؟ ممکن توخونه بچه هم. اورده باشه؟😲😲😲خانوادگی توخونن پس😁

مامان ماهلین😘.       انشاالله هرکه بادردش میخوابد با درمانش بیدارشود..🙏.      ترس فقط اونجا که هوشنگ ابتهاج میگه :وقتی همه چیز خوب است، میترسیم!ما به لنگیدن یک جای کار عادت کرده‌ایم ...️️
دلم برای بابا بزرگت سوخت

عای منم

یعنی چی اگه بچه کوچیک نداره؟؟؟ ممکن توخونه بچه هم. اورده باشه؟😲😲😲خانوادگی توخونن پس😁

منظورم خودشونه😂😂میگم نکنه بچه کوچیک داشته باشن بخوره

آخه مرگ موش خیلی خطرناکه😂

منظورم خودشونه😂😂میگم نکنه بچه کوچیک داشته باشن بخوره آخه مرگ موش خیلی خطرناکه😂

اها😁😁😁😁

فضله میکنه از صبح داره جیر جیر میکنه 

خب بکنه با جاروبرقی فضله هارو بگیر اگه اونا خیس نشن جمعشون کنی پاکه دیگ زمین.

فقط 18 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برام دعا میکنید بعد پنج تاسقط بچم بغل بگیرم.هشت ساله منتظرم
2706