2737
2734
عنوان

Pcos

59 بازدید | 3 پست

سلام لطفا اگه کسی تجربه دارید بگید دارم از درد میمیرم  یه مدته درد داشتم رفتم دکتر گفت دمای تخمدانت به نفع pcosبا فولیکول ریز   الان ۳ روز فقط دارم درد میکشم سمت چپ شکمم زیر شکمم وپهلوم درد میکنه پایین سونو نوشنه باید ازمایش بدم واسه pcos 

چند سیسی هم مایع ازاد در کلدوساک دیده شده یه چکاب هم دادم واسه گلوکز وچربی و اینا 

چیکار کنم فعلا دکتر نیس

قرصی نداد دردت اروم شه؟

اگ درد داری خداییش برو بیمارستان سهل انگاری نکن

نمیخوام بترسونمت ولی همسایمون سر اینک پیش پزشک خوب نرفتو پیگیری نکرد رحمشو دراووردن ☹️😣

۲۶ ساله و مجرد بود

به خودت اجازه بده ك شاد باشي🧚🏻‍♀️🧠🏡                     تو لياقتشو داري⛱🎈🧸
قرصی نداد دردت اروم شه؟ اگ درد داری خداییش برو بیمارستان سهل انگاری نکن نمیخوام بترسونمت ...

نه این سه روزه شیاف دیکلوفناک ژلوفن هیوسین دمیترون همه چی میخورم یکم اروم میشه دوباره زیاد میشه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام به همگی

خوب هستین؟

یکی از دوستای من پژوهشی در مورد سلامت زنان داره. برای این که بتونه کارش رو انجام بده نیاز داره که یه بررسی انجام بده بین تعداد مشخصی از دخترها و زنهای ایرانی و مشکلاتی که احیانا براشون پیش اومده.

اگر چند دقیقه وقت داشته باشین ممنون میشم لطف کنین و به این پرسشنامه جواب بدین و اون رو برای اطرافیانتون هم بفرستین. خیلی این موضوع براش مهمه و خیلی کمک بزرگی بهش میکنین.

https://survey.porsline.ir/s/Ay1TwFrv

ممنونم

2728