2733
2734
عنوان

چرا باید محبورباشم باهاش زندگی کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 255 بازدید | 25 پست
نه باورکن وقتی هم باهم قهر نباشیم هم همین حسا رو دارم کلا قیدشو زدم.دوستش ندارم دیگه

حستو درک میکنم منم حس تورو ب شوهر خودم دارم ولی حاظر نیستم دقیقه ای از بچم دور باشم تاپیک طلاقمو ببین همه رایمو زدن 

برای سلامتی مامان خوشگلم دعا کنید 💔😔
کاش روانی میشدم میبردنم بیمارستان ولی تو این حال نبودم 

ن بابا اونموقعم ارامش نداشتی ازاین دعاها نکن شانس میزنه میگیره ولش تف ب سرنوشت امروز ازبس بخودم بد گفتم خسته شدم

هروقت خواستی کسی رو قضاوت کنی یه لحظه آروم تو دلت بگو   مگه من کیم!؟؟....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره چون میدونم با بچه ام بدرفتاری نمیکنه.سردی رابطه مشکل با خانواده اش.توهین کردنش.نمیتونم بپذیرمش.م ...

بچت گناه داره زیر دست نامادری میخوای بسپاریش؟از کجا میدونی نامادریش باهاش بد رفتاری نمیکنه

برای سلامتی مامان خوشگلم دعا کنید 💔😔
2728
مشکلتون چیه

مشکل ما یکی دوتا نیست یه دعانویس برامون سرکتاب باز کرد همش طلسم تو زندگیمونه.حتی رفتن رابطه جنسیمونم رو طلسم کردن..بدرفتاری و قطع ارتباط باخانواده اش.توهیناش کلا بریدم مگه من چقد تحمل دارم تو شهر غریب

منم اینجوری م چی شد ب این جا رسیدی

اینقد توهین کرد تو دعواها که الان دیگه نمیتونم حرفاشو فراموش کنم.این دوست داشتن نیست حسمیکنم دوستم نداره هرچندبخاطرمن قیدخانواده شوفعلا زده ولی من دیگه کلا نمیخوام کنارش باشم حس میکنم دارم تباه میشم

حستو درک میکنم منم حس تورو ب شوهر خودم دارم ولی حاظر نیستم دقیقه ای از بچم دور باشم تاپیک طلاقمو ببی ...

ولی من حاظرم قید بچه مو بزنم تا اخر عمر که نمیتونه بچه مو هزم بگیره.بزرگ میشه میاد پیشم

2738
ن بابا اونموقعم ارامش نداشتی ازاین دعاها نکن شانس میزنه میگیره ولش تف ب سرنوشت امروز ازبس بخودم بد گ ...

گلم من نه خودمو از اونبالاتر میدونم نه اینکه خوشی زده زیر دلم.کلا نمیتونم دوستش داشته باشم بخصوص که هز همه چیزم محرومم کرده مونده به دلم برم تنهایی با پسرم پارک یا اینکه اصلاکارم ندهشته باشه.زندانیش شدم اونم زندانبان خسته ام دلم میخواد زندگیکنم

بچت گناه داره زیر دست نامادری میخوای بسپاریش؟از کجا میدونی نامادریش باهاش بد رفتاری نمیکنه

ماشالله پسرم بزرگ شده ۱۱ سالشه.شوهرم اصلا طلاقم نمیده چه برسه به هینکه بخواد بره زن بگیره بعد شوهرم خیلی رو پسرم حساسه

اینقد توهین کرد تو دعواها که الان دیگه نمیتونم حرفاشو فراموش کنم.این دوست داشتن نیست حسمیکنم دوستم ن ...

اکثرا مردا توهین میکنن

یکی دو نمونه از توهین هاشو بگو

از ته دلم دعا میکنم هرکسی این متن و میخونه هر مشکلی داره حل بشه و آرامش و رفاه کامل داشته باشه.. لطفا شمام دعا کنید من طعم خوشبختی رو بچشم و از زندگی لذت ببرم و گذشته هارو رها کنم🙏🙏🙏🙏