2733
2734
عنوان

اولین بار چرا و چجور با این سایت خانه خراب کن اشنا شدید؟😜

| مشاهده متن کامل بحث + 1671 بازدید | 186 پست
ن خیلییییی خوبه مبارکت باشه 😍♥️♥️♥️ ارع بمن معرفی کن تروخدا 

مرسی عزیزم

دکتر مسعود حیدری و دکتر حمیدرضا نوری مثل من عمل میکنن..پیج اینستا هم دقیقا به اسم خودشون دارن

ولی خب ۳ برابر دکتر من هزینه میگیرن

گاهی 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خرداد پارسال بینیمم گوشتی بود

من۸۹عمل کردم مثل شما نمیخواستم تابلو باشه خیلی هم راضی بودم ولی یه مدت رفته رو مخم همش فکر میکنم کجه

اگـه وجــود خـــــــدا باورت بــشــه🥰خـــــــــــــــدا یه نـــقــــــطــه میندازه زیــر بــاورت …🤔میشه: یاورت…😍به همین راحتی♥️
2731
خیلی خوبه بنظرم  دکترت کی بودعزیز

من کرمانشاهم

دکتر داریوش جلیلی

من خودم دانشجوی پزشکیم با همه دکترا اشنایی پیدا کردم هیچ کس اندازه این دکتر کارش فنی نیست..ذره ای مشکل تنفسی و ظاهری ندارم.. فقط کمی پهنه

اگه تهرانی کار مسعود حیدری و حمیدرضا نوری رو خیلی قبول دارم

گاهی 
قدیما خیلی ماجراها داشتیم یه لیلا بود که کارآگاه بود و دست کاربرای دروغگو رو رو میکرد یه تاپیک داش ...

واییی چه باحاللل😍😍

الان کاربرا زیاد شدن خیلی هرکی هرکی شده

هر جیزی قدیمیش خوبه 😁

گاهی 
مرسی عزیزم دکتر مسعود حیدری و دکتر حمیدرضا نوری مثل من عمل میکنن..پیج اینستا هم دقیقا به اسم خود ...

مطمعنن 🤕 فک کنم چون تو زیاد تحقیق کردی میدونی 

اسم دکتر مجتبی نادیان رو شنیدی میگن اونم خوبه 

الان بین اینا کودوم بهتره من برم پولشم مهم نیس فقط درست در بیارن بینی من گوشتیه😭🤕

والدینی ک میگید دخترم باید تا قبل ۸خونه باشه    نیستی ببینی تا هشت چه میکنه این بازیکن.......‌‌....!                               😂😂😐میشه برای رسیدن ب اهداف وارزوهام ی صلوات بفرستی😢فرستادی بگو منم برات بفرستم😉پروفایل ادم اثر انگشت ادمه 😂😂😂برندار خانم 😂😂😂برندار         
2738
من۸۹عمل کردم مثل شما نمیخواستم تابلو باشه خیلی هم راضی بودم ولی یه مدت رفته رو مخم همش فکر میکن ...

هووو ۸۹

اگه بینیت گوشتی بوده اره امکانش هست که الان کج شده باشه 

اگه خواستی عکس بذار بهت نظر بدیم😅

گاهی 
مطمعنن 🤕 فک کنم چون تو زیاد تحقیق کردی میدونی  اسم دکتر مجتبی نادیان رو شنیدی میگن اونم خوبه& ...

من از سال ۹۴ تا ۹۹ تحقیق کردم😐😐😐

قرار بود بیام تهران عمل کنم که دیگه از این دکترم مطمعن شدم وگرنه میومدم تهران

نه عزیزم اسمشو نشنیدم

ولی تو اینستا پیحاشونو نگاه کن..چندتارو که کاراشون باب میلته رو انتخاب کن..

بعد برو تو مطباشون بشین و نمونه کاراشونو زنده ببین😅

و درنهایت اینکه وسواسو باید کنار بذاری چون بینی بعضی وقتا واقعا شانسکیه

گاهی 
من از سال ۹۴ تا ۹۹ تحقیق کردم😐😐😐 قرار بود بیام تهران عمل کنم که دیگه از این دکترم مطمعن شدم وگرن ...

وای پس من ب حرف تو اعتماد میکنم تو باز تجربه داری  

مرسی ک گفتی فداتشم 😍♥️♥️♥️♥️ میرم پیجشونو ببینم  😘

والدینی ک میگید دخترم باید تا قبل ۸خونه باشه    نیستی ببینی تا هشت چه میکنه این بازیکن.......‌‌....!                               😂😂😐میشه برای رسیدن ب اهداف وارزوهام ی صلوات بفرستی😢فرستادی بگو منم برات بفرستم😉پروفایل ادم اثر انگشت ادمه 😂😂😂برندار خانم 😂😂😂برندار         
هووو ۸۹ اگه بینیت گوشتی بوده اره امکانش هست که الان کج شده باشه  اگه خواستی عکس بذار بهت نظر ...

هم گوشتی هم قوزه بالا قوز😅😅😅 کلا میترسم عکس بزارم🤪🤪🤪🤪

اگـه وجــود خـــــــدا باورت بــشــه🥰خـــــــــــــــدا یه نـــقــــــطــه میندازه زیــر بــاورت …🤔میشه: یاورت…😍به همین راحتی♥️

در مورد قرمه سبزی سرچ کرده بودم فک کنم

#ایران_زمین.       "نخستین گام برای از میان برداشتن یک ملت، پاک کردن حافظه آن است. باید کتاب‌هایش را، فرهنگش را و تاریخش را از بین برد. بعد کسی را گمارد که کتاب‌های تازه‌ای بنویسد، فرهنگ تازه‌ای جعل کند و تاریخ تازه‌ای بسازد...”.ملت هارا از تاریخشان دور نگه دارید در این صورت راحت کنترل میشوند. تاریکاندیشان می‌خواهند زنان را درسیاهینگه دارند ؛آن‌ها ازروشنشدن ذهن زن می‌ترسند؛چون می‌دانند زن بداند، به کودکش هم یاد خواهد داد ... *من خود اندوهگین نیستم اندوه عالمم، سرزمینی در سینه ام گریه میکند*هیچ کدامتان جرات نداشتیدهمرنگ جماعت نشوید !برای گذراندن یک روز،چقدر زوال روح لازم داشتید،  چقدر دروغ، دولا راست شدن ،دستمال به دستی ،زبان ریزی و نوکر مآبی ! -ویرجینیا وولف
2706