2733
2739
عنوان

اولین بار چرا و چجور با این سایت خانه خراب کن اشنا شدید؟😜

| مشاهده متن کامل بحث + 1671 بازدید | 186 پست
وقتی فهمیدم فیبروم دارم😔 در موردش جستجو کردم این سایت اومد

منم داشتم .قطره ویتاگنوس خوردم رفع شد .البته کوچولو بودن .مال شما بزرگه ؟

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من راجب بارداری سرچ میکردم میومدم اینجا تاپیکهارو میخوندم اما نمیدونستم منم میتونم عضو بشم.. یه روز همینجوری زدم گوشه صفحه رو ثبت نام بعد مراحلشو رفتم و عضو شدم

اولین تاپیکمم این بود چجور خانواده شوهر رو حرص بدیم🥴

آلبالوهای مامان دوستون دارم🧸🍒🐤 🍭 🌸 میرسد آن روز ک چرخ بر مدار حق بگردد💖 روزی از میان این همه درد امید می روید🧚‍♀️
2728

تو خبرهای مرورگر کروم میومد،😑

به نام خداوند بخشاینده بخشایشگر مهربان💖 شکر و سپاس مخصوص خداوندیست که پروردگار جهانیان است💖 مهربان تر ین مهربانان است 💖مالک روز جزاست💖 تنها تو را می پرستیم و تنها از تو یاری می‌جوییم💖 ما را به راه راست هدایت فرما💖 راه کسانی که به آنها نعمت داده‌ای و نه کسانی که بر آنها خشم گرفته ای و نه گمراهان💖 
درمورد بارداری سرچ میکردم که با این سایت آشنا شدم ۸ ساله گرفتارم😂

چه کاربری با قدمتی 😍😍

باریکلا که نگهش داشتین .معلومه با این کاربری هیچ وقت چیزی نگفتین که لغو شین 👌👌👌

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺
2740
بین دو انتخاب فوق سخت برای ازدواج مونده بودم و اومدم نظر خواهی کزدم

شما را خوندم 😍.خانم زیرک و عاقلی هستین .به نظر میاد زندگی تون رو خیلی خوب ساختین 👌👌

اگه خوشت نیومد بگو انتقاد پذیرم..چون طبیعی خواستم زیاد کوچیکش نکردم ممکنه باب دلت نباشه..اگه باب دلت ...

خیلی خوشگله خیلی قشنگترین طبیعی که دیدم معمولا طبیعی جالب نیستن 

خدایا همسرمو برام نگه دار  شروع خاطراتم زنگیدنت بود   
2706