2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ببین اول باید ببینی مشکل داخلی داری یا نداری.مثل مشکل هورمونی مثل مشکل تنبلی تخمدان.یا کمبود ویتامین ...

کیست دارم خب 

ولی قرص اینا هم خوردم ولی انگار هیچ

فقط ی سری جوشا هست انگار طول میکشه رفتنشون

راه حل عالی داری؟

قربون دستت ذخیره کن تاپیکو حوصله داشتی بنویس 😁

بعدش دکتر ازمایش میده اینارو که دیدی مشکلی هست که باید درمانش کنی.تیروئیدم باعث جوش میشه.چه مشکل باشه چه مشکل نباشه باید در کنارش مراقبت انجام بدی.اول پوستتو بشناسی چربه یا خشک.بعد منلسب با اون باید یه ژل شستشوی صورت بگیری.صب و شب صورتتو بشوری.بعدش یه تونر مناسب پوستت بزنی.بعدم‌ ترتینویین استفاده کنی.فقط شبا اونم فرداش حتما ضد افتاب بزنی.وگرنه صورتت داغون میشه.توی ژل شستشوی صورتت هم باید سالیسیلیک اسید داشته باشه.یه مدت جوشات میریزه بیرون.بعد اروم شروع به خوب شدن میکنن.ترتینویین و هفته ای دو بار استفاده کن.تو چند ماه بهتر میشی ولی روتین پوستیتو فراموش نکن

کیست دارم خب  ولی قرص اینا هم خوردم ولی انگار هیچ فقط ی سری جوشا هست انگار طول میکشه رفتنشون ...

وقتی جوشات خوب شد و فقط جاش موند.میتونی به جای ترتینویین اسکراب استفاده کنی هر هفته.که جاش بره.اگه هزینشو داشته باشی که میتونی دوماه یک بار فیشال بری که عالیه

2738
بعدش دکتر ازمایش میده اینارو که دیدی مشکلی هست که باید درمانش کنی.تیروئیدم باعث جوش میشه.چه مشکل باش ...

میخوام برم کرم ترتینوئین رو برای جای جوشم بگیرم

خوبه؟

قرمز نمیکنه؟

من ی بار زدم ی کرم لایه بردار قرمزززززمثل گوجه 

خیلی میترسم

چیکار کنم؟

میخوام برم کرم ترتینوئین رو برای جای جوشم بگیرم خوبه؟ قرمز نمیکنه؟ من ی بار زدم ی کرم لایه بردار ...

نه یه کرم بی رنگه.توی داروخونه داره.درصد بالا نگیر خطر داره پوستت هنوز عادت نداره.