2737
2734
عنوان

امروز عروسی عموپ بود خودکشی کرده میشه دعا کنین زنده بمونه لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 1597 بازدید | 78 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خودکشی ....مرد......تو روز عروسی....‌قرص برنج.......باعرض پوزش منطقی نیست نمیتونم باورش کنم تاپیک

یعنی یکی از شماها تو این تاپیکا نباشه اون تاپیک تاپیک نمیشه😁

چرا بزایم پسری جامو بندازه پشت دری روم بکشه پالون خری عروسم بگه جادوگری   عوضش میزایم دختری جامو بندازه تو پنج دری روم بکشه لحاف زری دامادم بگه تاج سری.😁🤣👑👑
2728
امیدوارم فقط خواسته باشی پر بازدید شی چون قرص برنج کمتر از رسوندن ب بیمارستان میکشه 

نه نگین اصلا... اشنا ما با قرص برنج خودکشی کرد ولی زود متوجه شدن الان زنده اس

چرا بزایم پسری جامو بندازه پشت دری روم بکشه پالون خری عروسم بگه جادوگری   عوضش میزایم دختری جامو بندازه تو پنج دری روم بکشه لحاف زری دامادم بگه تاج سری.😁🤣👑👑
2738

متاسفانه درصد زنده بودنش خییییلی پایینه مگراینکه خدا براش معجزه کنه و بهش فرصت بده😔

دوستان عزیز هرکسی رو لایک میکنم برای حاجتش یک صلوات خاصه حضرت زهرا(س) میفرستم🌻میشه واسه رسیدنم به آرامش صلوات بفرستی دوست گلم🙏اللهم عجل لولیک الفرج🌼
الان بیمارستانه 

اگه عمرش بع این دنیا باشه میمونه توکل برخدا

چشم

از اونی که روزی ده بار می‌گفت دورت بگردم چخبر؟! هنوز داره میگرده یا تو اولین خروجی پیچید به بازی؟!:) گاهی اوقات حسرتِ تکرار یک لحظه،دیوانه‌ کننده‌ترین حس دنیاست🥲
خب چرا درست توضیح نمیدی

راستش من خودمم نمیدونم چرا ه مامانم زنگ زد به بابام‌ که بیاد برن گفت بیمارستانه عموم خودکشی کردخ قرار بود برن تهران که دیگه همه چی بهم خورد😢

روزهای خوبم تورآهن😍🍂الهیییی شکرت
2706