2737
2734
عنوان

جوجه های خوشگل ک امروز از تخم امدن بیرون عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 345 بازدید | 50 پست

زیاد نزدیکشون نرو

احساس امنیت رو از دست میدن

کل پروسه تخم گذاشتن و جوجه شدن و بزرگ شدنش ۲ ماه و نیم کلا.

از یه ایرانی پرسیدند واحد پول شما چیه؟ گفت موقع بدست آوردن ریال موقع خرج کردن تومن موقع رشوه دادن میلیون و موقع اختلاس میلیارد    
والا من یه خورده وسواسم میترسم بریزم کثیف کاریش بیشتر بشه از طرفی هم دیگه نره  حقیقتش می‌خوام ...

اخی 😍♥️نگو تروخدا انقد قشنگه الان ب غیر شما اونام اونجا شریکن یجورایی همسایتونن😍😍😍😍♥️♥️♥️ وای من چرا انقد احساسیم😐😢♥️

والدینی ک میگید دخترم باید تا قبل ۸خونه باشه    نیستی ببینی تا هشت چه میکنه این بازیکن.......‌‌....!                               😂😂😐میشه برای رسیدن ب اهداف وارزوهام ی صلوات بفرستی😢فرستادی بگو منم برات بفرستم😉پروفایل ادم اثر انگشت ادمه 😂😂😂برندار خانم 😂😂😂برندار         

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
زیاد نزدیکشون نرو احساس امنیت رو از دست میدن کل پروسه تخم گذاشتن و جوجه شدن و بزرگ شدنش ۲ ماه و نی ...

وتی یعنی حالا حالا مهموننن 

به خدا میخوام بالکن رو شیشه بندازم منتظرم برن

میشه خودم نگه دارید کنم یه قفس بخرم بزارمشون اون تو خودم بهشون غذا بدم؟

قفسی بکنیش دیگه نمیشه آزادش کرد. چون یاد نمیگیره از پس خودش بر بیاد و زود گربه میگیرتش چون قدرت پروازش خوب نیست یا از گرسنگی میمیره. . در ضمن مادر پدر داره جوجه هه بیچاره رو از محبت مادر محروم نکن.

شما هرچقدرم خوب نگهداری کنی بازم به پای مامانش نمیرسه.

از یه ایرانی پرسیدند واحد پول شما چیه؟ گفت موقع بدست آوردن ریال موقع خرج کردن تومن موقع رشوه دادن میلیون و موقع اختلاس میلیارد    
اخی 😍♥️نگو تروخدا انقد قشنگه الان ب غیر شما اونام اونجا شریکن یجورایی همسایتونن😍😍😍😍♥️♥️♥️ وای م ...

عزیزم 

خودمم بهش میگفتم ای کاش می‌رفتی پیش کسی ک ازت نترسع وسواسم نداشته باشه راحتت بزاره 

ن پیش من

2740
ا طفلکی دلللللللم سوخت

اره این یکی بزرگتر از اون یکی هست   اون یکی بچه تر از اینه ، اینی ک پایینه فک کنم میتونه عذابخوره بالاشوو هم تکون میده ولی اون بالایی از صب مادرش سر نزده ، موندم چیکار کنم میترسم برم بالا بترسع ، اخه یکبار دوماه پیش بود یدونه یاکریم اومد تخم گذاشت دوتا  یکیش در اومد بعد بزرگ شده بود رفتم براش برنج بریزم پرواز کرد ، بعد مادرش اومد انقدر صدا میدا انقدر صدا میاد من یکی از عذاب وجدان داشتم میمیردم دیگ نشستم یک ساعت گریه کردم فرداشم اومدن همشون هی صدا میدادن دیگ دیدن خبر نیست رفتن بجاش ی یاکریم دیگ اومد اگ اشتباه نکنم اینازو تخم کرد در اومدن

از کسے نپرس خوشبختی کجاس ✌                                          تو بازی کن عمو .......!        نویـســـــــنده    خــــــــــداس❤                              هروقت خیلی بهت سخت گذشت وناامید شدی  و رسیدی ته خط مدام با خودت بگـــــو: به مو میرسه  پاره نمیشه ؛؛؛  خداهست خداهست خداهستـــ                         میخوام بد باشم ،خدا نمیزاره                                    میخام خوب باشم بندش نمیزاره ،                       عجب بساطی داریما ،                                         بــخــدا نگـــو ⛔◀ مشکل بزرگی دارم▶     ب مشکلت بگو 😒    خـداے بـــــــزرگے دارم 💗💞💖                                                                                
وتی یعنی حالا حالا مهموننن  به خدا میخوام بالکن رو شیشه بندازم منتظرم برن

۲۰ روز که تخم بودن الانم که چند روزی هست دنیا اومدن

کلا ۱ ماه دیگه تخلیه میکنن:) 

ماه دیگه جوجه هاش و که پر درآوردن میبینی در حال تمرین پروازن لب دیوار.

پشت پنجره پذیرایی ما هم هر سال میومد از نزدیک میدیدم همه چیز رو.

من توام یا تو منی😂😂

نمیدونم 😁😂♥️

والدینی ک میگید دخترم باید تا قبل ۸خونه باشه    نیستی ببینی تا هشت چه میکنه این بازیکن.......‌‌....!                               😂😂😐میشه برای رسیدن ب اهداف وارزوهام ی صلوات بفرستی😢فرستادی بگو منم برات بفرستم😉پروفایل ادم اثر انگشت ادمه 😂😂😂برندار خانم 😂😂😂برندار         
اره این یکی بزرگتر از اون یکی هست   اون یکی بچه تر از اینه ، اینی ک پایینه فک کنم میتونه عذابخو ...

اون که اونطور نشسته مریض شده و دیگه بچه هاشو ول می کنه به نظرم چون مال ما یه سری اونطور شد ول کرد بچه هم اومد پایین و رفت و..................بالاخره خورده شد توسط کلاغ

وتی یعنی حالا حالا مهموننن  به خدا میخوام بالکن رو شیشه بندازم منتظرم برن

یک ماه طول میکشه تا محرم تازه مال در میاره 

از کسے نپرس خوشبختی کجاس ✌                                          تو بازی کن عمو .......!        نویـســـــــنده    خــــــــــداس❤                              هروقت خیلی بهت سخت گذشت وناامید شدی  و رسیدی ته خط مدام با خودت بگـــــو: به مو میرسه  پاره نمیشه ؛؛؛  خداهست خداهست خداهستـــ                         میخوام بد باشم ،خدا نمیزاره                                    میخام خوب باشم بندش نمیزاره ،                       عجب بساطی داریما ،                                         بــخــدا نگـــو ⛔◀ مشکل بزرگی دارم▶     ب مشکلت بگو 😒    خـداے بـــــــزرگے دارم 💗💞💖                                                                                
2706