2703
2553

سلام خانما من چند وقت پیش یه تاپیک زدم در این باره 

گفتم ک یک ماهی خونه نبودم بعد ک برگشتم دیدم یه کبوتر بالای پکیج لونه کرده تخم گذاشته خلاصه منم وسواس داشتم هرروز باید بالکن رو میشیستم از طرفی هم از پرنده خیلی میترسم 

خلاصه من چند روزی آروم آروم بالکن رو میشیستم اولش با ترس و لرز تا اینکه فهمیدم دیگه از من نمی‌ترسه خلاصه دیگه باهم دوست شدیم 

تا امروز دیدم انگار نیستش رفتم یه صندلی گذاشتم زیر پام دیدم بلهههه جوجه هاش اومدن 

گفتم عکسشو بفرستم ببینید

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

اخی😍😍

تمام غصه های دنیارا میشه با یک جمله تحمل کرد(خدایا میدانم که میبینی) 😢                                              میشه برای حاجتم یک صلوات بفرستی🤲🏻                     اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 
2456
2714
الهی عزیزم  برای مامانش دونه و جو بریز بخوره 😍

والا من یه خورده وسواسم میترسم بریزم کثیف کاریش بیشتر بشه از طرفی هم دیگه نره 

حقیقتش می‌خوام شیشه بندازم بالکن رو منتظرم بره 

مام یاکریم اومده تخم گذاشته ، از عید ب این ور چهار تا بچه اوردن دوتاش رفته فعلا این دوتا مونده ک بچن یکیش اوفتاده بود زمین بهش نزدیک میشیدیم فرار نمیکرد اما اون یکی بالا مونده از صب ننش هم قهر کرده اخه دید یچه پیش ماعه 

از کسے نپرس خوشبختی کجاس ✌                                          تو بازی کن عمو .......!        نویـســـــــنده    خــــــــــداس❤                              هروقت خیلی بهت سخت گذشت وناامید شدی  و رسیدی ته خط مدام با خودت بگـــــو: به مو میرسه  پاره نمیشه ؛؛؛  خداهست خداهست خداهستـــ                         میخوام بد باشم ،خدا نمیزاره                                    میخام خوب باشم بندش نمیزاره ،                       عجب بساطی داریما ،                                         بــخــدا نگـــو ⛔◀ مشکل بزرگی دارم▶     ب مشکلت بگو 😒    خـداے بـــــــزرگے دارم 💗💞💖                                                                                
دست بهشون بزنی دیگه بهشون غذا نمیده

اره بوی ادم رو میفهمه سال پیش یکی داشتیم ولش کرد رفت از بیماری بود ولی بعد از چند روز جوجه کوچولو ی شیطووووون بیچاره بدون اینکه تمرین کنه پرید تو حیاطمون در باز بود فوری رفت بیرون همون لحظه کلاغ بردش😭😭😭😭😭

میشه خودم نگه دارید کنم یه قفس بخرم بزارمشون اون تو خودم بهشون غذا بدم؟

ن اصلا اینکارو نکنیا  اونا اهل قفس نیستن ، اونارو باید مادرشون غذا بده اینم بگم اگ قفس بندازی شاید بمیرن اونا اهل بیرونن

از کسے نپرس خوشبختی کجاس ✌                                          تو بازی کن عمو .......!        نویـســـــــنده    خــــــــــداس❤                              هروقت خیلی بهت سخت گذشت وناامید شدی  و رسیدی ته خط مدام با خودت بگـــــو: به مو میرسه  پاره نمیشه ؛؛؛  خداهست خداهست خداهستـــ                         میخوام بد باشم ،خدا نمیزاره                                    میخام خوب باشم بندش نمیزاره ،                       عجب بساطی داریما ،                                         بــخــدا نگـــو ⛔◀ مشکل بزرگی دارم▶     ب مشکلت بگو 😒    خـداے بـــــــزرگے دارم 💗💞💖                                                                                
2706