2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

پیاز داغ میکنی سبزی رو توش سرخ میکنی 

گوشتم تفت میدی بعد ادویه وآبجوش و لوبیارو میریزی میذاری ۴ ساعت بپزه با شعله ی کم بعدم بهش نمک میزنی 

میتونی لیموعمانی بزنی یا گرد غوره یا آبلیمو یا آبغوره

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔

چرا مسخرش میکنید خب آقا باشه حرف بدی نزده که

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔
2738

میخای برا کی درست کنی ناقلا؟؟

من از دیوانه ها دیدم ، هزاران عاقل مرده !•~•                                                                                                           خدایا همیشه هوامو داشته باش ❤                                    

پیاز و سرخ میکنی گوشتم باهاش تفت میدی 

سبزی روهم جداگناه سرخ میکنی 

بعدسبزی رو با گوشت ها  و ادویه و نمک و آب میریزی زودپز تا بپزه 

لوبیا هم جداگناه میپزی اخر دست بهش اضافه میکنی 

آخر کارهم بهش آبلیمو اضافه میکنی 

❤️❤️❤️❤️عضو گروه قرمز ❤️❤️بانام و یادخدا شروع میکنم  وزن اولیه ۹۸ ❤️❤️❤️وزن هدف ۷۰ ❤️❤️❤️من حتما از پسش برمیام با کمک خدا و دوستای گلم 🤩🤩🤩

گوگل قشنگ با ویدئو میتونید ببینید 

غذای راحتیه از پسش برمیاین

قیمت آب معدنی تو سوپرمارکت چهارتومنه تو کافی شاپ ۸تومن همون آب توی فرودگاه ۲۰ تومن                                                              آب همون آبه فقط مکان و جاش عوض شده                             اگه دیدی جایی ارزشت و نادیده گرفتن جاتو عوض کن🤍🤍
2706