2737
2739
عنوان

چرا تو فیلمای خارجی...

| مشاهده متن کامل بحث + 581 بازدید | 54 پست
وای چقد بد تو سن کم باور کن اینم آثار همین فیلمای خارجیه😕

نه بابا منم نگاه میکنم خارجی ولی آدم باید خود دار باشه خب. بالاخره نیازه ولی باید کنترلش کنی مثلا من خودم آب سرد میخورم یا راه میرم، ورزش میکنم و اینا 

Army_forever💜

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عوهوم مخصوصا ایران خیلی بد میدونن بعدش میگن طرف بی ابروعه

همون خارجیای فرهیخته هم بده پیششون. فیلمای خانوادگی و فرهیخته شونو ببینی از این خبرا نیست.

یادمه استیو هاروی مجری شبکه آمریکایی مردمو میاورد بعد یه خانومی گفت که پسرم نوجوونه گاها میرم تو اتاقش داره فیلم میبینه خودشو جمع و جور میکنه. بعد استیو گفت منم پسر دارم به محض اینکه همچین چیزیو حس کنم با لگد درو باز میکنم و گفت که سریع حتما برو سراغ پسرت.

یعنی پیششون خیلی زشت بوده همچین کاری.درصورتیکه تو فیلماشون اینچیزا کاملا عادین

یا همین خانومه که تو فیلمای بد بازی میکرده و تو کلیپ ساسی مانکن بوده توی یوتیوب اگر شد فیلمشو ببین که فیلمو نشون انگلیسیا میدن خیلیاشون نمیشناختنش اصلا میگفتنم ا اصلا همچین فیلمایی نمیبینیم پیششون زشت بود خیلی

2731
همون خارجیای فرهیخته هم بده پیششون. فیلمای خانوادگی و فرهیخته شونو ببینی از این خبرا نیست. یادمه اس ...

پس خاک وچوک مردای ایرانی اون خانمه رو ک میگی همه میشناختن بخدا من فقط اسمشو شنیده بودم حتی قیافشم ندیده بودم تو کلیپ ساسی تازه دیدم

همون خارجیای فرهیخته هم بده پیششون. فیلمای خانوادگی و فرهیخته شونو ببینی از این خبرا نیست. یادمه اس ...

خاله الکسی-س رو میگی؟ خیلی حال بهم زنه. اونا هم آرایش زیاد، لباس های زیادی باز و مست بودن زیاد رو دوست ندارن.(بخصوص مردم عادی)

Army_forever💜
2738

همونجور که ما مثل فیلما تو خونه روسری سرمون نیست اونا هم همه جا اینکارا نمیکنن😄

اگر با اسم کاربریم مشکل دارید صدام بزنید لامبورگینی یا مازراتی..قول میدم ناراحت نشم [smiley]s/sm80.gif[/smiley]
پس خاک وچوک مردای ایرانی اون خانمه رو ک میگی همه میشناختن بخدا من فقط اسمشو شنیده بودم حتی قیافشم ند ...

اره آبرومونو بردن. تازه مردا که هیچ فک کن چقد زنا میشناختنش تو ایران

من تو همین نی نی سایت اسمشو شنیدم بعد نمیدونستم اسمه فک میکردم اسم یکی از خیابونای آمریکاست😂😂

بعد دختر عموم که ۱۷سالشه گفت فلانی رو دیدی؟

من حالم بد شد بعد که فهمیدم قضیه چیه😂

دهه هشتادیا میشناختن

2706