2733
2734
عنوان

شوهرم هفته ای یه بار بیشتر نمیزاره برم خونه ی مامانم

| مشاهده متن کامل بحث + 2862 بازدید | 194 پست
همون دیگه میگم خب منظورت چیه میگی ینی من خونه ی بابام ندیدم میگه نه اون از بچگی عادت داشت پول خرج کن ...

خب منم همین مشکلو دارم اینم ننه عنترش بگه شبه میگ آره شبه....انشالله نابود شن این طور کسا

خدایا زنده ام به امیدخودت💜👌🍃
اینا خانوادگی اینجورین همه چی براخودشون خوبه برا بقیه بد فقط خودشونو میبینن

خانواده شوهر منم همینن اما شوهرم از بیست بار یه بارش اونم کم به گوششون میکنه همون یک ذرم اذیتم میکنه واقعا برات ناراحتم تو چی میکشی دیگه

خدای تمام قشنگی ها ازت میخام بهم یه بچه سالم و صالح عطا کنی اصلا میدونی چیه خدا جونم راستشو بگم اولش بهمون کمک کن خونه بخریم بعد بهم۴تا بچه بده دیگه چیزی نمیخام راضیم همه بگید آمین میخام به ارزوهام برسم اخه🌹😀

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من دیگ دیوونه شدم ن مسافرتی و تفریحی و همش قول الکی شیش سال عمرم تلف شده و بیستو چهار سالمه الان هیچ ...

شوهره من چون خودش عاشق مسافرته این چیزامون به راهه یه ماه دو ماه یه بار مسافرتو داریم از نظره مالیم خیلی پولداره ولی خسیس به تمام معناست من حتی نمیدونم درامد ماهیانش چه قدره فقط میدونم خیلی پول داره و رو نمیکنه

2728
منم یه فوش به شوهر اولت بدم ؟ اخه دلم پره

😂😂😂😂

روزی به دخترم خواهم گفت اگر خواستی ازدواج کنی با مردی ازدواج کن که به جای مهمانی های احمقانه که مردان در یک طرف جمع میشوند و از سیاست و کار و فوتبال میگویند و زنان در طرفی دیگر جمع میشوند از مانیکور و انواع رژیم غذایی و جک ها و...صحبت میکنند تو را به دوچرخه سواری، کوهنوردی، تئاتر، کنسرت رفتن، به فیلم دیدن شعر و کتاب خواندن کافه رفتن و شب گردی های بی هوا سفر های بی هوا با کوله پشتی و عکاسی و نقاشی و سر به سر هم گذاشتن و دیوانه بازی هایی که...از از این دست زند. و آنقدر به با تو بودن ایمان داشته باشد که به تو احساس رفیق بودن بدهد نه تنها احساس زن بودن طوری که تمام دنیا به رفاقت و رابطه تان حسودی شان شود آن وقت شاید زمان مناسبی رسیده که تن به ازدواج دهی  وگرنه هیچ گاه به ذهن زیبایت خطور نکند که آرامش را در میان دست هایی خواهی یافت که تو را فقط زن میداند زن...
خب منم همین مشکلو دارم اینم ننه عنترش بگه شبه میگ آره شبه....انشالله نابود شن این طور کسا

وای مادرشوهر عجوزه منو بگو فقط خدا رحم کرده شوهرم میدونه دخالت بیجا و زیاد میکنه ولی باز زبونش اذیتم میکنه شوهرم هی میگه حرص نخور من که به گوش مادرم نیستم میگم خب یه چی بگو بهشون بس کنن میگه نمی تونم که مادرمه حرمت داره 

خدای تمام قشنگی ها ازت میخام بهم یه بچه سالم و صالح عطا کنی اصلا میدونی چیه خدا جونم راستشو بگم اولش بهمون کمک کن خونه بخریم بعد بهم۴تا بچه بده دیگه چیزی نمیخام راضیم همه بگید آمین میخام به ارزوهام برسم اخه🌹😀
بسه دیگه 😆😆من سالی یه بار نهایت دوبار به اصرار شوهرم برم سر بزنم 🤣سالی شاید ۵یا۶ بار برم خونه ماد ...

چرا انقد کم

عضو گروه نارنجی قد ۱۷۰ وزن اولیه ۹۳ وزن فعلی ۸۶ وزن هدف ۷۵ من میتوانم  
2738
خانواده شوهر منم همینن اما شوهرم از بیست بار یه بارش اونم کم به گوششون میکنه همون یک ذرم اذیتم میکنه ...

به خدا ازشون خسته شدم از مامانش از خواهرش از خودش چون شوهرمم بچه اخریه تمام فوتو فنارو رو این پیاده کردن انقد غیب اون یکی عروسارو وقتی شوهرم مجرد بود پیشه شوهرم کردم از زن برا شوهرم غول ساختن شوهرم میگه شما زنا واقعا آدمای بی مصرفی هستین

وای مادرشوهر عجوزه منو بگو فقط خدا رحم کرده شوهرم میدونه دخالت بیجا و زیاد میکنه ولی باز زبونش اذیتم ...

هه مادر اینا مادرن آخه حیف اسم مادر مگ ماهم مثل دخترشون نیستیم

خدایا زنده ام به امیدخودت💜👌🍃
کاش هرچی عیبو میداشتن دهن بین نبودن

اره به خدا شوهره من که تو دنیا حرف دو تا زنو قبول داره اونم مادرو خواهرشن بقیه زنا حتی من عجوزه و هفت خطن از نظره اون

هه مادر اینا مادرن آخه حیف اسم مادر مگ ماهم مثل دخترشون نیستیم

نه ما کلفتشونیم فقط به خدا دیروز خواهربرادرا خونه ی مادرشوهرم بودن یکی از جاریام که حاملست منو اون یکی جاریم مدام سره پا دخترشو خودش لم دادن نوشم که شاهزاده خانومه نباید دست به هیچی بزنه

2706