2733
2734
عنوان

شوهرم هفته ای یه بار بیشتر نمیزاره برم خونه ی مامانم

| مشاهده متن کامل بحث + 2866 بازدید | 194 پست
اینا خانوادگی اینجورین همه چی براخودشون خوبه برا بقیه بد فقط خودشونو میبینن

نکنه جاری منی😃

خانواده شوهر منم اینجوری اند🤪

عمرمان گذشت تا باورمان شد،آنچه باد برد،عمرِ ما بود‌، نه برگ های پاییزی  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب پاشو برو نمیکشتت که نهایت چند بار دعوا و سروصدا میشه بعد میبینه از پست برنمیاد بیخیال میشه

من خود به چشم خویشتن دیدم که جانم میرود...
2731

دقیقا منم همینه خودش و خانواده و بخصوص مادرشوهر ک ازش تنفررررر دارم....

چقد دعوا و بحث وقتی بی فایدس باید کنار اومد

خدایا زنده ام به امیدخودت💜👌🍃

ونه دهون دله ره میس بزن

خدایا لطفا صدای دلمو بشنو و به من و همسرم فرزندی سالم و صالح عطا کن 😔 سپاسگزارم خدایا...من دلم لک زده برای اینکه مادر بشم دلم لک زده برای اینکه دستای نرم کودکم رو لمس کنم دلم لک زده برای اینکه حمومش کنم،بوش کنم دلم میخواد حالا که تو زندگیم انقدر سختی کشیدم این یکی رو دیگه انقد سخت نگذرونمخدایا در اینکه منو به خواسته ام میرسونی شکی ندارم اما حساب قلب گنجشکیِ منو ک داری من همسرمو با انرژی مثبت و قانون جذب بدست آوردم؛مطمئنم که بچمو هم جذب میکنمپس خدایا از همین الآن شکرگزار لطفت هستم و خواهم بود😊خدایا ممنون و سپاسگزارم ک در پس هر سختی برایم شادی آوردی🤗خدایا ممنون و سپاسگزارم که به من زندگی سرشار از آرامش و همسری مهربان و باعاطفه عطا کردی😘خدایا ممنون و سپاسگزارم که همیشه با منی😍😊دوستت دارم خدا🌹🙌🙌😙😚😘😍🙌🙌🌹خدای خوبم ممنون که به من لیاقت مامان شدن دادی😍😍امروز ۳۰ بهمن ۹۹ تست بتای من مثبت شد😍😍امیدوارم تویی که نی نی میخوای همین ماه مثل من سورپرایز بشی 🙏👪 متاسفانه جنینمو بخاطر اختلال در رشد باید سقط کنم،۲۲ اردیبهشت پایان رویای من😢
نکنه جاری منی😃 خانواده شوهر منم اینجوری اند🤪

کلا همیشه خانواده شوهر ایننن ...نمیدونم چرا فکر میکنن دخترای زشت خودشون ملکه ان دخترای مردم کلفت

براخواهرم دعا کنیدتاابد کنار همسرش زندگی کنه و با خوبی ها و بدی های زندگی بسازن ..صلوات
2738
ونه دهون دله ره میس بزن

والا 

خیلی شرم اوره که هیچکس حریف زبونمون نباشه  افتخاراینکه هیچکس حریف شخصیت مانشه✌️...............  یادت باشه دری که خدا برات باز میکنه رو بنده ی خدا نمیتونه روت ببنده.👌..............دوست گلم میشه برا شادی روح پدرم صلواتی بفرستی💔
اخ یاد شوهر اولم افتادم کثافت، مام طبقه پایین بودیم همش سرشون تو ماتحتمون بود و هر شب پایین بودن اون ...

اخه مشکل اینجاست مامانش سرم منت میزاره چرا انقد دیر به دیر میری خونه ی مامانت ینی ک مامانت دیر به دیر دعوتت میکنه دیگه نمیدونه گل پسرش نمیاد

دقیقه عمه منم تو یه حیاط مشترک با مادرشوهرش زندگی میکنه و هفته ای به بار فقط حق داره بیاد خونه مامانش درحالی که راهش 20 دقیقه بیشتر نیس 😑

‏چند ملیون اسپرم فهمیدن چه خبره عقب کشیدن؛ منِ ک&خل فکر کردم برام ریدن شیرجه زدم     

بسه دیگه 😆😆من سالی یه بار نهایت دوبار به اصرار شوهرم برم سر بزنم 🤣سالی شاید ۵یا۶ بار برم خونه مادر شوهرم یه هفته بمونم ولی خونه مامانم سالی یه بار اونم یکی دو ساعت 🤣خونه جفتشونم رشت منم تهرانم

گوش خر کوتاه کردی اسب شد حالا مگر ؟ 🤨🤔                  جانِ من ذاتی‌ست برخی ویژگی های بشر 😏🤗
اخه مشکل اینجاست مامانش سرم منت میزاره چرا انقد دیر به دیر میری خونه ی مامانت ینی ک مامانت دیر به دی ...

بگو مشکل از پسرشه خجالت نکش 

براخواهرم دعا کنیدتاابد کنار همسرش زندگی کنه و با خوبی ها و بدی های زندگی بسازن ..صلوات
2706