2733
2739
خب گفتن والا 🤦🏿‍♀️🤦🏿‍♀️محله ی ماهم همین قیمتا رو داد کلا پشیمون شدم گفتم بی خیال باغ و کلیپ و... ...

عاای ایشالله

اره خیلی گشتم نسبت به کارش خدایی خوب بود

ایشالله بهترینو انتخاب میکنید

فقط 15 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد چهار سالگی پسرم
من خودم کیک پختم و شام و تزیین تو اوج کرونا بود هی دل دل کردم به خانوادم بگم یا نه آخر نگفتم و فقط خ ...

وایی ماشاالله چقدر کیک رو عالی درست کردی 

چقدر هنرمندی خانم ماشاالله مبارکش باشه ایشاالله 120سالگیش  🤣🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
پسربزرگم جشن مفصل گرفتم باپذیرایی عالی آتلیه بردمش کادو هم دستبند طلا  بگردم برای دومی فقط ...

زنده باشن جفتشون ولی یه جواب فالی پیدا کن واسه وقتی که دونی بزرگ شد توصیح بدی بهش چرا این مدلی فرق گذاشتی

چشمات خوب میبینه عزیزم خیلی برام مهم بود ولی چه حیف نشد جشن بزرگ بگیرم 

عزیزم خوب کاری کردی الان کروناست خطرناکه هم برای شما و هم برای مهمون ها 

ایشاالله تولد دوسالگیش جشن بزرگ میگیری 

2738
کادو هم پلاک گردنی اسمشو فارسی میخوام بگیرم براش

میشه بگی حدود هزینه ای که میکنید چقد میشه؟

خدایا من یه اشتباهی کردم و برای اشتباهم دارم ساعتها و روزها و هفته ها و ماه ها و سالها تاوان پس میدم خدایا غلط کردم اشتباه کردم منو ببخش و ازین وضعیتی که توش گیرکردم نجاتم بده.گره زندگی من فقط به دست خودت بازمیشه. خدایا منو ازدست این روانی نجاتم بده به هرحالت که خودت صلاح میدونی که میدونم بهترینهارو برای بنده هات میخوای. لطفا برای آرامشم و رسیدن به آرزوهام دعام کنید حاجتتون روا. 
عاره بنظرم الان بیشتر هم ذوق میکنه و خوش میگذره بهش  بنظرت دوچرخه چهار چرخ خوبه برای تولدش یا ...

والا بنظر من الان طلا بگیر ولی تولد ۲ یا ۳ سالگیش ک میفهمم دوچرخه بگیر ک خوشحال شه.

یه مادر
جمع نزدم عزیزم

اخه میخواستم ماهانه یمقدار پول بزارم کنار تا موقع تولدش بخاطر اون پرسیدم

خدایا من یه اشتباهی کردم و برای اشتباهم دارم ساعتها و روزها و هفته ها و ماه ها و سالها تاوان پس میدم خدایا غلط کردم اشتباه کردم منو ببخش و ازین وضعیتی که توش گیرکردم نجاتم بده.گره زندگی من فقط به دست خودت بازمیشه. خدایا منو ازدست این روانی نجاتم بده به هرحالت که خودت صلاح میدونی که میدونم بهترینهارو برای بنده هات میخوای. لطفا برای آرامشم و رسیدن به آرزوهام دعام کنید حاجتتون روا. 
اخه میخواستم ماهانه یمقدار پول بزارم کنار تا موقع تولدش بخاطر اون پرسیدم

عزیزم هزینه ها فرق داره 

باید ببینی چی مد نظرته

فقط 15 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد چهار سالگی پسرم
زنده باشن جفتشون ولی یه جواب فالی پیدا کن واسه وقتی که دونی بزرگ شد توصیح بدی بهش چرا این مدلی فرق گ ...

واقعا دستمون نبود وگرنه کی دوس داره بین بچه هاش فرق بزاره یه تولد باید براش بگیرم مفصل فیلم وعکس داشته باشم بهش نشون بدم حق باشماست

میشه لطفا برای شادی روح پدرم،پدرشوهرم،خواهرزادم و پدرش یه صلوات مهمونم کنید؟❤..............................خدای من نمیدانم گاهی کجای دنیا گم ات میکنم در هیاهوی بازار … در خستگی هنگام نماز ! در وسوسه های نفس ام… نمیدانم…. اما ، گاهی تو را گم میکنم مثل کودکی که در بازار دستان مهربان مادرش را رها کرده به تماشای عروسکی مشغول است…! بعد میبیند مادرش نیست و هیچ عروسکی او را خوشحال نمیکند…! 💙💙💙💙💙💙درمانگر طب فشاری هستم،اصلاح مفاصل وماساژ پیشرفته سوالی داشتید درخدمتم 😊😊
2706