2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

یه تاپیک بزن بگو پرده بکارت وجود نداره،نی نی یار 5 خودش بدو بدو میاد لغوت میکنه😂😂

بعدی منم، بعدی تویی و هیچکس براش اهمیت نخواهد داشت🤫🙂.     درخواست دوستی قبول نمیشه.        وقتی یه مرد سیاست به کار میبره میگن "باهوشه"،همون سیاست رو یه زن به کار ببره میگن "حیله گره"...                          وقتی یه مرد سر و صدا راه میندازه میگن"مرده دیگه" ولی یه زن  همون کار رو بکنه میگن "سلیطست"...      وقتی یه مرد رابطه برقرار میکنه میگن "زرنگه" ولیاگه یه زن رابطه داشته باشه میگن"هرزست"...                                                              
یه تاپیک بزن بگو پرده بکارت وجود نداره،نی نی یار 5 خودش بدو بدو میاد لغوت میکنه😂😂

برای حذف تاپیک به من پیام ندید 🤨😞😩 برای حذف تاپیک به نی نی یار 1 پیام بدین 👍من کاربر فعال نمی کنم فقط قطع میکنم😌

نی نی یار کاربر مهتایی  دوستمه   اون  قطع شده یا  تعلیقه؟ میشه چک کنید مهربون؟

کـار مـَن دیگه از شنـبه شـروع کـردن گذشته ، مـن بـاید یه بـار بمیـرم  دوبـاره از اول شـروع کـنم :))   !!!! 
نی نی یار کاربر مهتایی  دوستمه   اون  قطع شده یا  تعلیقه؟ میشه چک کنی ...

سلام تاپیک سیاسی زده

برای حذف تاپیک به من پیام ندید 🤨😞😩 برای حذف تاپیک به نی نی یار 1 پیام بدین 👍من کاربر فعال نمی کنم فقط قطع میکنم😌
2740
سلام تاپیک سیاسی زده

الان وصل میشه بعد مدتی یا نه ؟  میشه اول جواب منو بدید بعد  لغوم کنید ؟ ممنون

کـار مـَن دیگه از شنـبه شـروع کـردن گذشته ، مـن بـاید یه بـار بمیـرم  دوبـاره از اول شـروع کـنم :))   !!!! 
الان وصل میشه بعد مدتی یا نه ؟  میشه اول جواب منو بدید بعد  لغوم کنید ؟ ممنون

نمیدونم چون تاپیکشون خوب نبود