2733
2739

سلام 

من پلی کیستیک دارم یه دکتر رفتم برام قرص مدفورمین و ضد بارداری تجویز کرد.الان سه ساله دارم قرص ضد بارداری مخورم ولی خوب نشدم فقط هی دارم چاق تر میشم 

کسی دکتر خوب تو تهران میشناسه بهم معرفی کنه 

یکی که واقعا کارش خوب باشه با حوصله به حرف ادم گوش بده 

سلام گیاه پنج انگشت وفراسیون رو بگیر به مدت سه ماه تاکید میکنم سه ماه هر روز بخور حتی یک روزم جا ننداز شکر و شیرینی رو قعط کن سردی هم کم بخور یا اگه میتونی اصلا نخور روزی کم کم بیست دقیقه پیاده روی کن مطمئن باش خوب میشی

تهران نمیشناسم با اینکه خودم ساکن تهرانم

ولی من قم پیش خانوم صموتی رفتم خیلی با حوصله و با تجربس..

یبار رفتی زیارت یا هر چی برو 

هر روز ساعت دو ظهر زنگ میزنی واسه همون روز نوبت میگیری...ساعت پنج تا هشت و نیم ویزیت میکنه

ویزیتش با متخصص یکیه ولی واقعا از هر لحاط از متخصصای طلبکار که فقط جهت پز دادن مطب زدن و سردن و بی توجه ..سرتره

یه مامای قدیمی و معروف تو قمه...

لطفا برای سلامتی برادر جوانم یک صلوات بفرستید.😥😓که تنها آرزوی زندگیمه🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
سلام گیاه پنج انگشت وفراسیون رو بگیر به مدت سه ماه تاکید میکنم سه ماه هر روز بخور حتی یک روزم جا نند ...

من یه ماه اگنوگل خوردم.  میخوام ادامه بدم

ولی دکترم میگه همین ماه بیا داروهاتو عوض کنم و امپول بدم برا بارداری.

بهش گفتم از همه شنیدم که باید تا شش ماه بخورم تا اثر کنه. ..

حالا موندم ب دکترم گوش بدم یا همینو بخورم چند ماه.

من بخاطر تنبلی مشکل باروری دارم

اول چکاپ کامل بده.  ببین همه هورمونات اوکی هستن یا نه.

بعدش ک خیالت شد مشکل هورمونی  نداری. خودت دکتر خودت باش.

من خیلی رفتم دکتر ،فایده نداشت.

ورزش

رژیم

تغذیه سالم

تنظیم خواب

دارو هم اگنوگل خوبه. قرص گیاهی هست عوارض نداره.

امتحان کن. ضرر نداره. 

من یه ماه اگنوگل خوردم.  میخوام ادامه بدم ولی دکترم میگه همین ماه بیا داروهاتو عوض کنم و امپول ...

ببین من دوتا عمم تنبلی داشتن دارن های دکتر بی فایدست 

هیچی بهتر از پنج انگشت و فراسیون نیست که میگن حداقل سه ماه تا شش ماه 

ولی قعط کردن شگر و شیرینی خیلی تاثیر داره اصلا نباید بخوری یه شش ماه شیرینیجات و مخصوصا سردی رو نباید بخوری مخصوصا ماست 

پیاده روی روزی یک ساعت داشته باش چون میخوای باردار شی حداقل یه ماه انجام بده نظر 14000 صلوات بکن 

انشاءالله یه نی نی سالم به دنیا بیاری

ببین من دوتا عمم تنبلی داشتن دارن های دکتر بی فایدست  هیچی بهتر از پنج انگشت و فراسیون نیست که ...

پنج انگشت یا ویتاگنوس یا اگنوگل قرص هم داره 

ولی دمنوشش بهتره 

2738
سلام گیاه پنج انگشت وفراسیون رو بگیر به مدت سه ماه تاکید میکنم سه ماه هر روز بخور حتی یک روزم جا نند ...

شنیدم پنج انگشت خوب نیست

مطمئنی عزیزم؟

بنظرت وزنم برمیگرده؟

حتی تو دوران عادتم بخورم؟

شنیدم پنج انگشت خوب نیست مطمئنی عزیزم؟ بنظرت وزنم برمیگرده؟ حتی تو دوران عادتم بخورم؟

تو زمان پریودی نخور اگه پنج انگشت نمیخوای بخوری نخور  ولی فراسیون اصلا ضرری نداره عرقش خیلی خوبه اون رو بخور به نظرم اگه هیچ دارویی نخور مصرف شیرینی جان و لبنیات رو کامل حذف کنی و روزی یک ساعت پیاده روی داشته باشی زود خوب میشی 

تو زمان پریودی نخور اگه پنج انگشت نمیخوای بخوری نخور  ولی فراسیون اصلا ضرری نداره عرقش خیلی خوب ...

نه میخورم حالا ببننم چطوریه

پس بخورم روزی یه لیوان بعد پریود میشششم نخورم تا تموم بشه

بعد دوباره شروع کنم به خوردن؟؟؟؟

نه میخورم حالا ببننم چطوریه پس بخورم روزی یه لیوان بعد پریود میشششم نخورم تا تموم بشه بعد دوباره ش ...

از روز شش پریودی بخور. زمان پریودی اصلا نخور 

فقط شیرینی و سردی جات کلا باید حذف شه 

2706