2737
2739
عنوان

ماماناتون چجوری واسه باباهاتون دلبری میکردن😁

| مشاهده متن کامل بحث + 2189 بازدید | 79 پست
بچه هام یکی سه سالش یکی دو سالش یکی ده ماهشه پول ندارم پدرم ندارم مادرم پیره و بی پول😔

عزیزم تو شرایط شوهرت اینجوری بود چرا بچه اوردی ؟ ولی وقتی کتک بزنه میتونی بری پزشک قانونی شکایت کنی و بگی صلاحیت نداره بچه ها زیر دستش باشن تا7سالگی ک با مادرن بعدشم ک صلاحیت نداره 

ولی ای کاش ی ترفندی راهی فکری ک بتونی شوهرتو نجات بدی 

بیا خصوصی

میفهممت مطمین باش جاش بهشته شوهر من پدر خوبیه با مسیولیته منو نمیخواد طلاقمم نمیده الان که دارم مینو ...

گریه نکن عزیزم همه چی درست میشه فکر اون کوچولو باش ک میخای شیرش بدی روحیه بچه هاتو از بین نبرگلم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

واقعا،؟؟؟!!

😐😐😐😐😐😐

مادرم یاعلی گفتو،مرا زاد😊نماد حلال زادگی عشق علی و اولادش🤫🤫                         👈👈🙆🙋عضوکمپین مبارزه با کلمات تهوع آورِ😷:شوشو(شوهر)😧آخایی  سِز(سزارین)   آقایی😈عجقم(عشقم)🙊رل🤑🤑😷عجیجم(عزیزم)😒پشمل(پسر)😶آز(آزمایش)😐پری😕کراش😩😷😷تودلی  کنجد😱دوزپسر😟خودم پز  به ما چه،به توچه من توام یا تو منی😶اسی(استارتر)😕باکِل(باکلاس)😧😧اِستا(استامینوفن)😷😧😬😦بِِز(بذار)👉👉😦😦فاصله اجتماعی😕😐پروتکل های بهداشتی😡😬کیوت😧پارتنر🐒پسمل😤دخمل😐😕کادر درمان بیمارستانِ .... ازتون متنفرم😓😓😓
2731

ی رژ قرمز داشت ازون ب لبش میزد ب لپاش میزد ب عنوان  سایه هم ازش استفاده میکرد 

الانم ک هممون عروس شدیم ک کسی خونه نیست بعضی وقتا ک یهویی میرفتیم میدیدم ی ابروش کمونیه ی ابروش هشتیه 

خودش میکشید کلا چیزی ب اسم قرینه مطرح نبود خخخخخ

انقد بهش میخندیدم 

هفته پیش بردمش ابروهاشو میکرو کرد بیا ببین چ چیزی شده خخخخخ

بابام کلی تشکر کرد خخخ 

انگار اون نامیزونی ابروهاش بابامم اذیت میکرده خخخخ