2733
2734
عنوان

ماماناتون چجوری واسه باباهاتون دلبری میکردن😁

| مشاهده متن کامل بحث + 2219 بازدید | 79 پست
همیشه زنای سرد و یخ شوهراشون چنان نازشون میکشن . و زنای لوند و پر انرژی شوهره اصن نمی بیندشون

دقیقا👍👍زنهای سرد گیر مردهای خونگرم و مردهای سرد گیر زنهای خونگرم میفتن

من یک دختر چادریم،چادرم مشکیه.ولی تمام لباسهای خونگیم صورتیه...من یک دختر محجبه ام،خنده هام توی خیابون بلند نیست ولی  فضای خونه پر از خنده های شاد منه...چادرم مشکیه ولی دل مرده نیستم...من محجبه ای دلشادم،چون خدا رو دارم...خداجونم ممنونم که دارمت،خدایا شکرت🤲😍 سلامتی وظهور امام زمان صلوات(اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
مامان بابام اصلا جلوی ما عشق و عاشقی نمیکردن،،هیچوقت ندیدم،،،،ولی شوهرم همش اینکارو جلوی بچه هامون م ...

درستش همینه ک جلوی بجه ها ب هم محبت کنین و قربون صدقه هم برین ولی در حد معمولی نه زیاد

کاربری قبلیم پاش پاش شد😅من به اون لک لک پدرسگ گفتم منو سوئد پیاده کنه،دهنشو باز کرد که بگه باشه افتادم اینجا😅 ی حسی بهم میگه در کنار سقراط و بقراط، یکی به اسم حبه مقراط هم توی تاریخ بوده ولی نتونسته آدم مهمی بشه و تاریخ فراموشش کرده😂
همیشه زنای سرد و یخ شوهراشون چنان نازشون میکشن . و زنای لوند و پر انرژی شوهره اصن نمی بیندشون

چرا اینجوریع واقعا

بهاربود وتوبودی و امید بود وعشق  بهاررفتو و تو رفتی وامید رفت. من ماندمو و عشق.... 
میگه جانم  زنگ‌میزنه میگه سلام جانم ...  بعد دامن‌میپوشه

😂اره دامن پوشیدناشون🤭

کاربری قبلیم پاش پاش شد😅من به اون لک لک پدرسگ گفتم منو سوئد پیاده کنه،دهنشو باز کرد که بگه باشه افتادم اینجا😅 ی حسی بهم میگه در کنار سقراط و بقراط، یکی به اسم حبه مقراط هم توی تاریخ بوده ولی نتونسته آدم مهمی بشه و تاریخ فراموشش کرده😂
2738

مامان من کلاااااا هیچ دلبری نمی کنه اینکه دوتا برادر بزرگ دارم توخونه هم توش بی تاثیر نیست 

من یه دختر شاد مهربونم😍زندگی برام هر لحظش شگف انگیزه ⁦❤️⁩دلم میخواد لابلای کتابایی که با خوندم اونا تبدیل به یه دکتر با وجدان میشم غرق شم🥰گاهی وقتا توی صحرا ذهنم می دوام خیلی تند خیلییی که یکدفعه یه انسان اشنایی رو میبینم اونیکه تا حالا ندیدمش ولی برام اشناش 😍😍⁦❤️⁩البته هنوزم نمی دونم کیه 😂با هم میدوییم خیلی تند خیلیییییی موهاو دامن توی هوا در حال پروازند 😃میرسیم به یه کوه که پر از درخت و گل روش هست در حالی که دست همو گرفتیم میریم روی کوه😍😍وقتی از اونور کوه پایین اومدیم یه دختر کوچولوی نازو مهربون😘با یه پسر کوچولوی ماجراجوی هم همراهمون پایین میان ⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦
😂اره دامن پوشیدناشون🤭

ارایش هم مبکنه رژ قرمز میزنه 😂

از اول بگم بعد بیا بازخواست بکن از 1399.11.28 اینکاربری دست منه وقتی خواستی بری کارگاه بازی اینو ببین دیگه زر اضافی نزن
چون هیچ کاری نمیکرد؟

خانه داری آنچنانی بلدنبود،فقط براپدرم بیشتروقت میذاشت

همیشه احترامشونگه میداشت،به هیچکسم اجازه نمیدادبه پدرم بی احترامی کنن

الان پسرداییام همه میگن،هیچکس مثه عمه شوهرداری بلدنیس

دقیقا👍👍زنهای سرد گیر مردهای خونگرم و مردهای سرد گیر زنهای خونگرم میفتن

😂مثل منو شوهرم،من سردم ولی اون گرم

2706